Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem, de élni akarok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de élni akarok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, barátnőm 18 éves. Nagyon szeretjük egymást, lassan 2 éve együtt vagyunk és semmi probléma nincs a kapcsolatunkban, szinte egyáltalán nem is veszekszünk. A problémám az lenne, hogy én érzem hogy még nem éltem ki magam, nem csináltam elég dolgot. Kétségbeesett vagyok hogy 19 évesen lekötöm magam és szépen lassan nem lesz idő arra hogy bulizzak, csajozzak stb... A legjobb lenne, ha közölhetném vele, hogy "5 év múlva találkozzunk és éljük le együtt az életünket" de ez elég gusztustalan kijelentés lenne ilyen indokok mellett, ezt én is tudom. Viszont félek, mert annyira kötődik hozzám, és olyan kevés barátja van, hogy szinte egyedül hagynám őt... mondjuk én is eltávolodtam sok barátomtól, még a végén két szék közül a pad alá esnék.


Nagyon megköszönném ha segítene valaki. Előre is köszönöm!



2013. márc. 17. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ígyis tudsz bulizni menni meg szórakozni ha tényleg azt akarsz és nem csak megfektetni lányokat.

Az hogy kapcsolatban vagy nem azt jelenti hogy mindig együtt vagytok elvégre az embereknek több barátjuk is van.

18/F

2013. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

De, baj van a kapcsolatotokban. "Élni" nem azt jelenti, hogy csajozni stb. kell. Többnyire akkor jön rád ez az élni akarok, mikor nem élsz. Nem csináltok semmit, nem jártok helyekre, nem kirándultok, utaztok, buliztok csak vagytok együtt és az a szép tágas világ összezsugorodott akkorára, hogy csak egymás seggébe bújtok otthon esetleg filmeztek vagy nagy nehezen egy évben egyszer elmentek valahova.


"Élni" párkapcsolatban is lehet. Csak nem mindegy milyen párod van.


Neki nincs sok barátja, és miatt te is eltávolodtál a tieidtől.


Egyszerűen más típusú emberek vagytok. Ez vele így is fog maradni, majd azt veszed észre, hogy 40 évesen senki nem nyitja rátok az ajtót és elvesztetted az összes barátodat, ismerősödet, társaskapcsolatodat, ami valaha volt és nincs semmid és te nem is ilyen vagy és szar.


Ha nem olyan típus vagy nem szabad begubózni csak azért, mert jársz valakivel.


Ő nem akar menni sehova? Féltékeny, ha nélküle mégy? Csináltok egyáltalán valami programot együtt? Életek társasági életet?


Mint mondtam, nekem az a gyanúm, hogy egyszerűen csak vagytok és ő ilyen típus, neki jó így az élet, neked meg nem. Vannak csajok, akikkel lehet "élni".

2013. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

hasonló helyzetben voltam, de vége lett


ha annyira összeillünk, később is egymásra találhatunk, ha már mind a ketten készek vagyunk megállapodni

2013. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
A problémád tényleg komoly, és később még jobban fog nyomasztani, ha már most zavar ez a tudat. Egyezzetek meg. Nem kell öt év, csak egy-kettő, addig meg felhőtlen bulizás, csajozás, pasizás. Ha még ezek után is kellenétek egymásnak, akkor gyertek össze megint. Sokkal tartósabb kapcsolat lesz az, mint a mostani.
2013. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Én egy 17 éves lány vagyok....mi 1 hónapja szakítottunk az exemmel, mert ő is 18 éves volt és velem volt az első csókja petting stb...belekeveredett egy jó társaságba, népszerű lett stb..és elhagyott, mert neki minden csajt meg kell dugjon meg bulizgatni kell neki meg stb stb...nagyon szeretem és a mai napig fáj :(((
2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a probléma( sok más dolog mellett) szakított velem a pasi,tedd te is ezt..szenvedni fogtok mindketten. Fáj nekem is még az is lehet,hogy az exemnek is. HA nem működik és nem érzed jól magad mellette akkor hülyeség erőltetni. Márpedig amíg fülig szerelmes voltál gondolom úgy érezted ő lesz a feleséged blabla addig nem zavart nem véletlen. Majd megtalálod az olyat,aki mellett jól érzed magad :)
2013. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merem neki felhozni, félek hogy nagyon megbántom. Annyira nagyon jó lelkű és későbbiekben tényleg ő lenne az ideális.... fogalmam sincs mit tegyek. Írtátok többen, hogy együtt is lehet bulizni. Igen tudom.. de egyrészt ő nem az a bulizós fajta, másrészt nem nagyon tudom elengedni magam mellette :S
2013. márc. 17. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy a haverokkal a barátnőd nélkül.

Nemkell neki is ott lenni, mond meg neki hogy semmi különöset nem csinálsz csak hülyülsz a haverokkal.

Gondolom nem azért mész bulizni hogy legyen egy egyéjszakás kalandod hanem szórakozni.Mond meg neki hogy mész kiengedni a gőzt a haverokkal és eszed ágában sem áll megcsalni.

2013. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele önmagad lenni, de ő lenne az igazi? Fiatal vagy nagyon pár éve belátod, hogy dehogyis ő lenne az. Addig meg csak pocsékolod kettőtök idejét.

Önzőnek kell lenni. Megbántódik? Majd kiheveri. Jó az neked, hogy nem tudsz magad lenni, elveszíted a barátaidat, csak azért, mert jaj szegényke meg ne bántódjon?

2013. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta veletek? Érdekelne nagyon így ennyi idő után.
máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!