Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg túl rég óta kell várnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl rég óta kell várnia?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok együtt a barátommal és kb. 2,5 hónapja ismerkedtünk meg. na most a gond az, hogy ő már nagyon szeretne velem lefeküdni, viszont én még nem érzem magamat késznek rá. nem arról van szó, hogy nem bízom meg benne vagy, hogy szűz vagyok, hanem régebben történt olyan dolog, ami miatt eléggé irtózok a szextől. megkértem, hogy várjon még egy kicsit, hiszen tudom én is, hogy egy normális kapcsolathoz hozzátartozik a testiség is. semmit nem tud a régen történtekről és nem erőlteti túlságosan a dolgot, csak azt mondja, hogy már 3 hete vár. és annyira kihangsúlyozza a 3 hetet, hogy szinte már megőrjít vele. nagyon szeretem és tudom, hogy ő is szeret, de szerintem még ez a 3 hét nem olyan sok idő. vagy igen?? tudom, hogy mindenkinél más és más, de ti mennyit vártatok az első szex-el?

előre is köszönöm a válaszokat

24L



2013. márc. 24. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
Normális dolog igen én 1 honapnál eben a korban nem várnék tovább
2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy nem normális hogy 3 hetet nem tud várni, de az sem normális hogy titkolózol előtte

engem akartak megerőszakolni, kis híja hogy nem sikerült, de felkészítettem rá a pasimat hogy bocsi, emiatt akarok várni, szeretném ha én kezdeményezhetnék.

nehéz volt de láss csodát, megértette és utána nem hozta szóba, kivárta a sorát

2013. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nőként is sok lenne három hét, de a te esetben érthető lehet. Mi lenne, ha elmondanád neki, csak annyit, amit itt most leírtál. Mert ha nem tud arról, hogy volt rossz tapasztalatod, akkor gondolhatja simán, hogy csak kéreted magad, vagy neked nem annyira fontos a szex, és ez elég ahhoz, hogy elmenjen a kedve az egésztől...
2013. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 walk w1th mee ***** válasza:
5%

Ennyi idősen már sok az a 3hét..

mond el neki a problémádat,és akkor megérti :D

2013. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

tudom, hogy el kéne neki mondanom, de nagyon nehéz ehhez hozzálátnom. régebben terápiára is jártam miatta és elhihetitek, hogy nagyon nehéz bárhogy is kipréselnem ezt magamból....

és kedves 3as válaszoló.... nem tudod, hogy velem mi történt.

köszönöm a válaszokat!!

2013. márc. 24. 18:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj ha nem akarod! Igy lehet begyüjtessz még 1 rossz emléket.a legjobb az lenne ha őszintén elmondanád ami régen történt! H miért félsz egy kicsit. Így nyersz időt is.biztosan meg fogja érteni.ha tényleg szeret,akk ebben a korban is tud várni rád. Ne aggódj,3 hét tényleg nem sok,szóval nyugi.beszélj vele.gondold át/beszéljétek meg h mi esne majd jól,mire vigyázzon,és hogy legyen óvatos veled.te meg ne izgulj,add át magad neki,bízz benne :) ami történt régen volt,ő egy teljesen új ffi...hajrá :D
2013. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Azért 3 hét még nem a világ sőt!!!! Ha nem tud pl 1-2 hónapot várni, akkor nem hiszem, hogy hosszú kapcsolatra számíthatsz tőle......ne mondja már nekem senki, hogy 1-2 hónapot nem lehet kibírni szex nélkül.......
2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, és pont azt írtam, szerintem félreértettél valamit, hogy a te esetedben érthető lehet a várakozás, de ha a párod nem tudja az okot, akkor ő meg jogosan lehet türelmetlen. Mondd el neki, szerintem elég eleinte annyit, amit itt leírtál...
2013. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, mondom ezt úgy hogy én egy hetet vártam vele, de én magam miatt akartam :D
2013. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mostmar uccso elotti elotti :D bocsi :D
2013. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!