Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai szex? Meddig kell várnia egy lánynak hogy odaadhassa magát?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer szexeltem eddig, volt barátommal. De most összejöttem egy sráccal. Nagyon jól megvagyunk biztos vagyok benne, hogy szerelem lesz. De már nagyon kívánom is... Legszívesebben már most odaadnám magam, de félek, hogy akkor túl könnyen megkap, nem becsül meg. Ugye amik miatt várni szoktak.

Mennyit kell várnom? Stb... Fontos lenne... :/

Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)


16 L


2011. aug. 15. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Én egy-két hónapot tuti várnék.:)
2011. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kóreában?! hátoks.:D

még csak néhány napja..

2011. aug. 15. 23:43
 3/17 anonim ***** válasza:
őőőő basszus elfelejtettem hogy mit akartam írni
2011. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Még csak néhány napja!!!!!!


Nehogy odaadd már magad, honnan ismerhetnéd ennyire rövid idő alatt meg, hogy mit is akarhat igazából.


Mi van, ha csak egy újabb lyuk vagy neki?


Légy óvatosabb, várj legalább pár hónapot és ha tényleg szeretitek egymást, akkor mehet.

2011. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
néhány nap alatt még meg sem ismerhetted és már dugnál vele? hát elég komolytalan vagy.
2011. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

tudom. már nagyon jóba voltunk előtte is. stb.

de amúgy addig énis várok ameddig szerelem lesz.. de mint mondtam.. nem hiszem hogy sok idő lesz..

és ismerem régebb óta szóval tudom hogy ő nem olyan..

2011. aug. 15. 23:49
 7/17 A kérdező kommentje:
olyan értelemben hogy "szexuálisan nagyon vonz". de ha te összejössz olyannal aki csak max érzelmileg, akkor megértem hogy nem tudod milyen.
2011. aug. 15. 23:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alapvetően csak azon múlik, hogy mikor érzed rá magad késznek. Amúgy a találkozások sűrűsége se mindegy. A "normális" időtartam talán 2-3 hónap lenne, a manapság "átlagos" meg pár hét... De ha valóban szerelmes, akkor nem változtat ezen az, hogy mennyi idő után fekszetek le. Szóval ha akár az, hogy megvárakoztatod, akár az, hogy hamari vagy, ront a szemében a megbecsüléseden, az már rég rossz.


Szerintem egyrészt akkor tedd meg, amikor készen vagy rá lelkileg, és jól ismered már őt is, másrészt pedig beszéljétek meg... úgy sem árt, ha ezt a témát átbeszélik a felek mielőtt belevágnak. Van benne pár pont amikben úgyis meg kell egyezni.

2011. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Összejöttetek úgy, hogy nem is vagy még valójában szerelmes?

Na ez az, ami miatt a mai kapcsolatok 90%-a pár hónapig tart csak és/vagy csúnyán ér véget... Senki nem kezd már kapcsolatba érzelmek alapján? Hogy lehet úgy összejönni valakivel, hogy egyszerűen csak tetszik külsőre?

2011. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor add neki oda magad ha tényleg szeret,mi 1év 2 hónapot vártunk azóta 2,5 év óta együtt vagyunk. 16/L
2011. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!