Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj lehet, ha sokkal jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet, ha sokkal jobban szeretem a barátom mint ő engem? 16L

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt, valószínűleg már nem fog jobban szeretni. vagy mit csináljak, hogy mégis?

2013. márc. 24. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, baj lehet, mert így könnyen kihasználhat...
2013. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
miért vagy ebben olyan biztos?
2013. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt igazából nem tudhatod hogy mennyire szeret téged, bár gondolom érzed. Szerintem baj, pont ez volt velem is hogy azt éreztem hogy annyira szeretem a barátom mint még soha senkit és ő nem érezte ugyanezt irántam, legalábbis úgy vettem észre. Mióta szakítottunk (kb. 1.5 éve) nem találtam senkit aki iránt hasonlóan érzek. Mondjuk annyit tehetsz hogy ne mutasd ki neki hogy őrülten belé vagy zúgva, persze ez nem azt jelenti hogy ne mutasd ki az érzéseidet, de az sem jó ha látja hogy meg vagy érte bolondulva mert akkor tudja hogy ahogy fütyül te úgy ugrassz.
2013. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen baj? Nem látok én ebben semmit csak a te félelmed.
2013. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de. biztos vagyok benne.

de nincs valami mód arra, hogy még jobban belém szeressen?

2013. márc. 24. 19:38
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy 4. megkérdezhetem, hogy miért szakítottatok?
2013. márc. 24. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy kapcsolatban mind a két fél egyformán szeresse a másikat. És aki jobban szeret, az kiszolgáltatottabb. Szóval nem szerencsés. Ha teheted ne mutasd ki.
2013. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
írok privit :)
2013. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. Pasihoz nem szabad ragaszkodni. Egy kutya még meghálálja, de pasi esetében erre ne számíts. nekik az kell, hogy elérhetetlen légy és kapcsolaton belül is távolságtartó. Játszani kell a független nőt aki szarba veszi a partnerét.


21/N

2013. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!