Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátom, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, mégse vagyok boldog. Mikor van az a határ, amikor az eszére hallgat az ember, és nem az érzéseire?

Figyelt kérdés

Szeretem öt nagyon, ö is a maga módján, ráadásul sok mindenen keresztül mentünk együtt a 3 év alatt. De nem vagyok boldog, pedig sokszor átbeszéltük a problémákat.

Maradnék a kapcsolatban, mert szeretem, de mennék mert ennél többre van szükségem.

Hogy lehet egy kapcsolatot úgy lezárni,hogy még érzéseid vannak a másik iránt?

Aki hasonló dilemmába volt, mit tett,hogy döntésre jusson? Ha egyáltalán lehet ilyen helyzetben dönteni...

Borzasztó nehéz ez az egész. Köszönöm szépen aki válaszol!


2013. márc. 8. 12:23
 1/8 Mátyás Richárd válasza:

Szia!

Hát ha szereted a barátodat de mégsem vagy vele boldog ebbe az esetben én azt mondanám és tanácsolnám hogy tartsatok egy kis szünetet hogy át tud ezt rendesen gondolni ha ez nem sikerülne még azt kéne meg próbálnotok hogy elmentek kirándulni szórakozni de ha esem válna be akkor kell véget vetetni a kapcsolatnak mivel akkor anna már nincs értelme mert akkor valószínűleg már meg untad ezt a kapcsolatot és csak kötötc hozzá nem szereted

2013. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 kötötc? Az mi?


Ha már ilyesmi megfordul a fejedben, az akár azt is jelentheti, hogy már nem szereted eléggé.

2013. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az szerintem "kötődsz" akart lenni :DD


amúgy meg szerintem is a szünet lenne egy átmeneti megoldás, és akkor talán tisztábban látnád te is a dolgokat. ha jól elvagy nélküle a szünet ideje alatt, akkor ennek már tényleg nem nagy jövője lesz, de ha nagyon fog hiányozni, akkor még van jövőtök

2013. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy eselyt megerdemel, razzatok fel a kapcsolatot jaratok el tobbet ahogy elottem is mondtak. Ha utana is ezt erzed johet a szunet... Egyebkent en is hasonlo helyzetbe vagyok.
2013. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Én is a szünetre gondoltam, ezt ma megerösitettétek bennem. Délután beszéltem vele, felhoztam neki a dolgot. Éreztem,hogy rosszul érinti, de megértett. Nem tudom mire fogok jutni, de most eléggé lelkifurdalásom van. Nem akartam neki rosszat, és tudom milyen amikor a másik szünetet kér.
2013. márc. 8. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem te csak a szex miatt vagy vele, más nem tetszik benne
2013. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem is kell a szünet, de ha elhagyod és szereted úgyis visszmész hozzá később. Amugy hány éves vagy ha szabad tudni? Én 20/f
2013. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mik a fejlemények? Mit léptél?
2013. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!