Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem a kollégámba, de lehet, hogy utolsó esélyem van nála!

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú leszek, de kérem türelmeteket!


Én 24/F vagyok, ő 28/L. Reggelente ő visz be engem kocsival és sokszor haza is visz. Nagyon jó a viszonyunk, sokat nevetgélünk, imádok vele beszélgetni. Nagyon szexi és vagány csajnak tartom, imádom őt, mert nagyon rendes, kedves, mindig segít, ha kell. Már az elejétől fogva tetszett, de eleinte nem volt szimpatikus, szerencsére kiderült, az első benyomások nem voltak mérvadóak :-) Csakhogy előző héten rájöttem, hogy beleszerettem, mert amikor volt a nagy hóesés, annyira aggódtam érte, hogy felhívtam és kb. 15 percet beszéltünk, és amikor mondta, hogy mennyire jól esett ez neki, úgy megdobbant a szívem, hogy szinte levegőt se tudtam venni. Azóta csak ő jár a fejemben.


Eddig minden szép és jó, csakhogy most jönnek a bökkenők. Már eleve ott az első, hogy a csaj nem tudja, hogy mit érzek iránta, hogy sejti-e, azt nem tudom. A következő baj, hogy nem nagyon van szabadideje: hétvégén mindig vagy hazautazik vagy főiskolára megy (több mint 200 km-re innen), és bár hétköznap jó közel lakik hozzám, de mindig csinál magának programot, ami miatt este 8-nál nemigen ér haza előbb. Ez engem nem zavarna, csak tartok tőle, emiatt nem nagyon maradna idő randizgatni, hogy alakuljanak a dolgok.


Sajna a következő helyzet ennél már rosszabb: a csajnak a hónap végén jár le a szerződése, és nem tudni, hogy hosszabbítanak-e vele; ráadásul 180 km-re lakik tőlem, szóval ha nem marad a cégnél, akkor tuti, hogy nem látjuk többet egymást, hacsak nem tudom rávenni valahogy, hogy maradjon. Férfi vagyok, de ha ez bekövetkezne, én tuti sírnék, mert nagyon hiányozna :-( Több mint 2 éve nincs barátnőm, és amikor itt lenne a lehetőség, akkor tessék, mindig keresztbe tesz a sors nekem :-(


Nem akarom őt elveszíteni, de félek, hogy a nagy távolság miatt nem vállalná a kapcsolatot velem, így egy jó indok kellene ahhoz, hogy itt maradjon. Kérdés, hogy szerintetek mit lehetne mondani neki a "szokásos dolgokon" kívül, hogy rávegyem a maradásra, ha nem marasztalja a cég a városban? Az odáig világos, hogy nekem kell lépnem, de mit lehetne mondani/tenni a maradásért?



2013. márc. 24. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

nézd mindenképpen mond meg Te mit érzel, utána ő is elmondja, hogy mit fog csinálni, mert nyilván ős is gondolt arra, nincs szerződés hosszabbítás,

megvárod a válaszét, ezután tudsz Te is bármit mondani ill megbeszélni N

2013. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kerdezted mar a terveirol? O menne, vagy maradna ott, ahol most dolgozik?

Mondd meg neki, hogy mi a helyzet, lehet szerencsed lesz, es hosszabbitanak neki.

2013. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Abban mindenképp igazat adok mindkettőtöknek, hogy nem árt megkérdeznem az ő terveit a jövőről, hiszen erőszakkal nem tarthatom itt, akármennyire is szeretném.


Viszont jó hír, hogy ma rákérdeztem és megmondta, hogy hosszabbít a cég vele. Így legalább kapkodnom nem kell, bár a dologgal most már nem igazán várnék.

2013. márc. 25. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Most mar ne tokold el, inkabb hivd meg egy pezsgozesre, hogy megunnepeljetek a hosszabbitast.
2013. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos minden rosszra fordult :-( A kollégám miután megmondtam neki a szitut, azt mondta, hogy teljesen összekuszálom őt és most ez nagyon sz@r neki, hogy "belezavartam" a képbe, merthogy nem gondolta volna, hogy pont én szeretek belé... Ennél még rosszabb, hogy már járt állásinterjún Pesten, elhagyja a céget, sajnos bejön, amitől nagyon féltem, hogy messze lesz innen, és már sosem találkozunk :'-(


Kár érte, mert nagyon csíptem... Félek, sosem lesz közel sem ilyen jó nő az életemben, mint ő volt :$

2013. ápr. 10. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy igy alakult, de legalabb megprobaltad. Hidd el a kesobbiekben sokkal jobban zavart volna, ha az eselyt sem adtad volna meg a dolognak.

Az meg nem is annyira gond igy, hogy lelep, legalabb te is gyorsabban tul leszel rajta.

2013. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah, még ilyet! Jövő héten randizunk! Ennyi fordulat még a szappanoperában sincs! :-) De legalább összejött, jobb későn, mint soha! Persze tudom, a randi önmagában még semmit nem jelent!
2013. ápr. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!