Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a kollégámba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kollégámba?

Figyelt kérdés
Nekem már volt pasim mikor megismertem,és mivel így nem mert kozeledni és én sem,férjhez mentem.Azóta is csak rá gondolok, róla álmodom, és féltékeny vagyok,hacsak másra néz.Mit tegyek?
2010. márc. 30. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy rá az esély, hogy tényleg beleszerettél. A legjobb döntés, ha azt teszed amit jobban szeretnél: vagy a kollégáddal leszel a továbbiakban vagy pedig a férjeddel maradsz. Amelyikben úgy érzed boldogabb lehetsz. De , ha a kollégádat jobban szeretnéd, akkor nincs értelme a férjedet"hülyíteni" :S
2010. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

Döntöttél amikor férjhez mentél.

Válts melót, vagy valami.De felejtsd el.

2010. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!