Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem, mi tévő legyek ha a lány újra jelentkezni fog? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismertem egy 2 évvel idősebb lányt, akivel azóta is napi több órát beszéltem személyesen/neten és túl közel kerültünk egymáshoz és elkezdtem többet érezni iránta mint barátság és mikor ezt leültünk megbeszélni, kiderült hogy neki problémát jelent az hogy fiatalabb vagyok főleg azért, mert ő egyetemista én meg még csak idén érettségizem úgyhogy, arra jutottunk jobb lesz ha nem találkozunk és beszélünk egy ideig és mondtam neki hogy ha ezidő alatt megismer valakit akivel komoly kapcsolata lehet akkor ne keressen, mert tudom magamról hogy nem fogok tudni tovább lépni...Kérdeztem tőle hogy, hogy gondolod 1 év múlva majd a semmiből jelentkezel és ezt a választ kaptam: "Dehogy is 1 hónapra gondoltam,de nem tudom bírni fogom-e addig". Szóval a kérdésem a következő Mi tévő legyek ha jelentkezni fog? Mert ő azt szeretné hogy barátok maradjunk de én tudom magamról hogy mindig is többet szeretnék majd tőle...viszont másik oldalról úgy vagyok vele hogy ha keresni fog akkor ő is csak érezhet irántam valamit vagy ti nem így látjátok? :/

Köszönöm a válaszokat! 18/F



2013. márc. 28. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nyomulj, mert el fogod veszteni a lányt-ha nem teszed. Érez irántad.
2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy te nem tudsz csak barátként tekinteni rá!
2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad lerázni.
2013. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás hogy a kor miatt, semmi szerepet nem játszik 2 év...
2013. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oly mindegy, hogy kerülöd-e, mert már megvan az érzés. A legjobb, amit tehetsz, hogy próbálkozol.


Igen, ha keresni fog, akkor persze, érezhet. Barát sok mindenki lehet, és én pl. nem azt választanám annak, akinek tudom, hogy fájdalmat okoznék ezzel.

2013. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy, kialakulhat több is mint barátság, viszont ha most várom amíg ő jelentkezik lehet hogy végleg elveszítem?
2013. márc. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!