Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira tanácstalan vagyok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok: miért nem ír? Fog még jelentkezni; élõben akarja vagy már kellett volna lépnie és nincs esély vagy én írjak? Lécci vmi tanácsot. (egy elkeseredett lány)

Figyelt kérdés
Csütörtön a közgáz bulin megismerkedtem egy sráccal, szemeztünk, megcsókolt, beszéltünk egy csomót..azóta nem jelentkezett, de hétfõn látom úgy is mert õ is gazd. Men.-re jár..írjak neki addig pár sort, hogy mi újság vagy hagyjam?:))
2011. szept. 17. 18:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És annyira szomorú és lehangolt vagyok hogy nem jelentkezik, velem mindig csak ez történik, állandóan csalódok, lécci mon djátok hogy ez nem a világ vége és még lehet belõle valami, vagy azt
2011. szept. 17. 18:20
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy egy hogy vagy szia jellegü üzit nyugodtan dobhatok neki, vagy az nagyon megalázó??: S
2011. szept. 17. 18:21
 3/21 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek, nagyon el vagyok keseredve, nekem sosem jön össze, mert mindig elromlik egy ponton, pedig sokan mondták hogy nagyon szép vagyok, meg kedves is igyekszem lenni..lehet hogy megijedt még arra is gondoltam?? Vagy simán lehet hogy a hétfõre vár ö is???
2011. szept. 17. 18:23
 4/21 anonim ***** válasza:

Mennyire volt ittas a srác? Lehet, hogy nem is emlékszik az egészre :S


Egyébként az a valószínű, hogy ő is a hétfőt várja, mert nem akar lerohanni.


Fel a fejjel! (:

2011. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

nem volt egyáltalán ittas..én voltam ittas!!:DD és köszi a pozitív választ!! kicsit visszatért bennem a remény..csak néha tudod,úgy érzem magam mint egy számkivetett,mert mindenki annyira könnyne talál párt nekem meg mindig elromlik valahol ez a dolog..és szinte már babonából görcsölök hol rontom el és tiszta pesszimista vagyok..

pedig látszólag nincs velem gond:barátnőm mondta hogy rengetegen modnták neki hogy tetszem nekik,de ezt nem ilyen nagyképűségből csak talán lehet hogy megijedt..áá.nemtudom..:S

2011. szept. 17. 18:35
 6/21 A kérdező kommentje:
mármint az évfolyamból akarnak velem sokan ismerkedni:)
2011. szept. 17. 18:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Azért történhet ez veled, mert ha valóban (miért ne lennél) csinos vagy, akkor még jó hogy sokan akarnak ismerkedni veled, és a beszélgetések alapján lehet, hogy nem szimpatikus a személyiséged, ami nem a te hibád, sőt örülj neki, hogy nem használnak ki (:
2011. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mii..?? kinek nem szimpatikus a személyiségem?neki?? 2 óra beszélgetés alapján?vagy nem értem a választ:O
2011. szept. 17. 18:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Kissé érthetőbben a vége:


örülj, hogy nem folytatódnak ezek a "kapcsolatok", és nem használnak ki, majd eldobnak mint vmi agyonhasználd dolgot.


Tehát csak várj türelemmel, és maradj amilyen vagy (:

2011. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen az is lehet, hogy nem tetszik neki a stílusod, 2 óra alatt nagyon sok mindent meg lehet tudni egy emberről, és el lehet dönteni, hogy akarsz-e tőle valamit, vagy csak barátkozni akarsz vele, stb.
2011. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!