Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy fellángolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Röviden jellemezném,tehát.: a fiúnak nagyon vonz a stílusa és helyesnek találom.Tetszik benne jópár tulajdonság(pl.humorérzék),de van olyan is,ami nagyon zavar(pl."feltünési viszketegség",kétszínűség).A barátai közül néhány kedves,néhány kőbunkó..Az érdeklődési köre nem igazán tetszik,sem a hobbijai.Nem rég kezdtem ezt érezni,ezelőtt sosem éreztem ilyet iránta,pedig már rég ismerem.Eléggé sokszor veszekszünk,viszonylag hamar kibékülünk.Baráti köröm szerint helytelen lenne kapcsolatot létesíteni vele.Az érdekes az,hogy ha pl.másként öltözködik,v. új frizurája lesz,már nem jön be annyira,csökken az érdeklődésem.Tisztába vagyok a rossz tulajdonságaival,nem bálványozom.Időnként keveset vagyunk együtt,de ilyenkor elég gyakran gondolok rá.Eleinte meg akartam szerezni,de nagyon, s ami a legfurcsább,hogy erős féltékenységet érzek,ha mással van.Akkor ez most mit jelentsen?Szeretem ,vagy csak fellángolás?

2013. márc. 29. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Ezt a fazont te nem szereted.

A kétszínű embertől meg ne akarj semmit.

2013. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, érezni fogod ha szerelmes vagy!

A féltékenység meg nem kötődik szerelemhez! Lehetünk féltékenyek a barátnőink barátaira, a tesónkra is.... Ez csak arról szól, hogy az egódat sérti, ha nem azt látod, hogy te érdekled a legjobban. :)

De lehet idővel majd beleszeretsz, ha ennyire érdekel...

2013. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) A kétszínűt arra értettem,hogy össze-vissza hazudozik a barátainak és félek,hogy velem is megteszi..

Ment a zöld kéz!:)

2013. márc. 29. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg másra irányítani a pozitív energiáidat! Mert egy kétszínű jellem nem fog semmi jót eredményezni!
2013. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam is hasonló a helyzet! Ez nem szerelem csak kedveled, mint barát. Az előttem szólónak igaza van, ha szerelmes vagy az nagyon különleges érzés, de nem ilyen. :)
2013. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"össze-vissza hazudozik a barátainak és félek,hogy velem is megteszi.. "


Boritékolhatod.

2013. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kuka... hazudozik? Neked is hazudna, és rólad másoknak is. Ennyi
2013. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Ment a zöld :D
2013. márc. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!