Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ez? Vonzalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ez? Vonzalom, fellángolás esetleg már szerelem? és miért kezdtem el érezni, ha van valakim?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve. A héten elkezdtem beszélgetni a suliból egy csávóval, külsőleg nem jön be. Nekem a tüsishajú, világos szemű pasik jönnek be, ő pont az ellenkezője. Belsőleg egyébként nagyon aranyos, jól el lehet vele beszélgetni, elmentünk sörözni is. Azóta csak rá tudok gondolni, sms-eket küldözget, facen is állandóan rám ír. Nem szeretnék tőle semmit. Hozzászoktam, hogy 2 éve a barátomon kívül nem udvarolt nekem senki és most ezért reagálok így a közeledésére? Beszéltünk már párszor tavaly is, akkor is gondoltam rá pár napig, de hogy abba maradtak a beszélgetések, elfelejtettem. Most megint csak rá gondolok. Mondjam meg neki, hogy hagyjuk egymást? addig kéne befejezni ezt, amíg bele nem szeretek (már ha beletudnék) Szerintetek?


Még annyi, hogy pár évvel ezelőtt, mikor másik barátom volt, ugyanez megtörtént, volt egy pasi, akit nem érdekelt, hogy nekem van-e valakim vagy nincs, udvarolgatott és nagyon vonzott benne valami pedig alig ismertem. Aztán hogy csökkentek a beszélgetések, el is felejtettem, most pedig már nem érdekel. Most is ez lesz?


2013. febr. 25. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
mond el neki, hogy nem kölcsönös, mielőtt még jobban beléd szeret aztán jobban összetöröd..:D
2013. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez természetes, még akkor is, ha a kapcsolatod tökéletesen működik. De gondolj bele, ennek a srácnak te nem a 2 éve megszokott, és jól ismert párja vagy, hanem egy vonzó fiatal nő. És gondolom, úgy is viselkedik veled.

Ugyanez zavar meg téged is, hiszen még ugyanazokat a szavakat is más olyantól hallani, akivel nem élsz együtt a mindennapokban.

Ilyesmit szinte mindenki átél néhányszor az élete során, még akkor is, ha soha nem csalná meg, vagy hagyná el a párját.

Ha úgy gondolod, hogy érzelmileg összezavar ez a dolog, akkor próbáld meg egy kicsit szándékosan távol tartani magadat tőle. És azért az sem árt, ha a pároddal is megpróbáltok egy kis színt és izgalmat vinni az életetekbe. Az ilyen "sokat gondolok rá" típusú ügyek mindig azt jelzik, hogy a meglévő kapcsolat is leült egy kicsit. A pasik nagyon jól megérzik, ha egy nő "fogja az adást", és annak mindig van valami oka...

2013. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!