Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két fiú közül melyiket helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú közül melyiket helyes választani?

Figyelt kérdés

Jó a kérdés kicsit butácska, de legalább figyelemfelhívó:)


Szóval ez a történet:


Van egy fiú akivel elkezdtünk beszélgetni. Ebből napi több óra lett hetekig folyt ez mikor kiderült, hogy van barátnője. NEm titkolta, elmesélte hogy több éves kapcsolat nagy korkülönbséggel (lány 31 ő 25) és már a végét járja a dolog emiatt is és amúgy is elfásult a dolog.Már 2 hónapja beszélgetünk folyamatosan és nagyn jól érezzükm agunkat egymás társaságában viszont amíg van barátnője semelyikünk sem akar semmit.

Vele egészen különlegesen nagy az összhang.


Másik fiú:


Gyerekkorom óta ismerem, amikor kicsi voltam belé voltam zúgva akkor ő ignorált:) Pár hónapja keresett meg, felvette velem a kapcsolatot és sokat beszélgetünk, és ellenállhatatlanul udvarol. Látszik, hogy komolyan akarna engem és semmi akadálya nem lenne akapcsolatnak..



Nyilván most azt kérdezitek magatokban hogy mi a francért nem választod te hülye liba a másodikat hát az elsőnek nője van..


De sajnos nem hiába vagyok itt ezzel ak érdéssel és ez így nagyon tömör, de szeretnlm hallani a Ti véleményeteket.


Előre is köszönöm!



22/L



2013. márc. 29. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
segíteni nem tudok, de akármelyiket választod, az biztos, hogy rosszabb lesz, mint a másik. gondolj Al Bundyra :)
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem válassz engem.
2013. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám. Az első udvarol? Nemhiszem.. és ha szakítani fog a csajával, meglehet hogy utána hónapokig szenvedni fog meg nem akar majd kacsolatot meg mittudomén, te meg ott maradsz a szerelmeddel a karodban.. Második. :)
2013. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A másodikat ajánlom...
2013. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
2# vagyok. Látod mindenki engem ajánl.
2013. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, hogy több éves kapcsolat után nem fogja csak úgy hipp hopp elfelejteni..
2013. márc. 29. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
2-es de hülye vagy:D
2013. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A helyest.
2013. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Neked az elso kell, es a masodik lenne a logikus valasztas.

Fiuk tudjak, hogy mi a helyzet?

2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, és hosszabb távra tervezel, akkor szerintem azt nézd meg, hogy melyikükre tudsz jobban alapozni, támaszkodni, melyikük megbízhatóbb stb. Oké, nyilván kell az összhang, de ez szerintem önmagában véve kevés, hiszen lesznek olyan helyzetek az életedben, amikor pl. támaszra lesz szükséged, és olyankor nem feltétlenül elég az, hogy "jól el tudunk beszélgetni". Lehet, hogy a 2. fiú inkább ilyen típus a leírásod alapján, bár ezt így nyilván nem tudom megmondani. Plusz az is előfordulhat, hogy az 1. srác csak felüdülést keres egy rosszul működő kapcsolatból (amiről nem tudjuk, hogy a megromlását ki okozta).
2013. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!