Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt jártam egy fiúval egy hónapot, de sajnálatból. Mind mondta hogy csúnya, s nem volt barátnője, s csókolózni se tud stb. Majd egy hónap után mondtam, hogy a vizsgáimra kéne koncentráljak, s hogy szakitsunk. H-t ez megtörtént ( titokba jártunk, és annyira ..... volt, hogy még a kisujjával se érintett meg, de komolyan). Eljött a 9. osztály, és a licibe találkoztam egy 10.es fiúval, akiről szépen lassan megtudtam, hogy az ex-barátom volt osztálytársa. Elég rendes srác, sokat nem kellett mondjak magamról, mivel tudta, hogy hova jártam régebb iskolába, tudta hogy hol laktam, a kedvenc gyümölcsöm az eper, stb. Még az év elején hazakisért, mivel várta a búszt. Az úton sokat hülyéskedtünk, persze ezt még aznap megtudta az exem. Minden nap jött le az osztályunkba, és persze más lányokkal is hülyéskedik. Mostanába csak elég ritkán látom sajnos, de egy nap nekem jött egy kicsit akarattal, én is mosolyogtam, és ő is rám. Barátnője még nem volt. Vélemény? Amúgy én Kolozsváron lakok, ő Tordá

2013. ápr. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből aztán nem derül ki.
2013. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted?
2013. ápr. 1. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szeret!
2013. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit túlbonyolítottad a kérdést. Nem nagyon érthető. Próbáld meg csak a lényeget megfogalmazni, vagy leegyszerűsíteni. Pl.: "melyiket válasszam...........?
2013. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!