Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Ex Barátnő?! Szeret még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve7979 kérdése:

Az Ex Barátnő?! Szeret még vagy mi ez amit csinál?

Figyelt kérdés

Az Ex-barátnőm együtt van egy fiúval már lassan 2 hónapja. Hétfőn mutatja be a szüleinek. A sráccal csak hétvégente tudnak együtt lenni. Hétköznap mindig engem keres és érdeklődik felőlem. (5 évig voltunk együtt)

Szoktunk találkozgatni a munkából haza szoktam vinni néha.

Nagyon nehezen tettem túl magam rajta mert még mindig szeretem. Most megismerkedtem egy lánnyal de semmi komoly nincs még. Ezt az exem megtudta valahonnan és sírt nekem hogy mennyire hiányzom neki és szeret még. ( persze mióta együtt van ezzel a másikkal folyamatosan keresett mindig)Mikor együtt vagyunk folyamatosan csókolgat és búj hozzám. Ezt most mire lehet vélni? Talán csak megszokás? Ha volt már valaki hasonló helyzetben kérem írjon. Ha annyira biztos a másik kapcsolatában akkor minek keres még mindig engem? Miért mondja hogy nagyon hiányzom neki vagy miért csókolgat egyáltalán? Köszönöm a válaszokat előre is. (Amúgy ő szakított velem)



2013. márc. 30. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szimplán egy r*banc, már elnézést.
2013. márc. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt vele tisztáznám. Kinek jó másodhegedűsnek lenni? Vagy tartaléknak.
2013. márc. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van!
2013. márc. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezért a nőért vagy ennyire oda? Ebből egy milliót találsz.

Ha visszafogadod, akkor meg te leszel a másik srác helyébe.


Ezt a nőt ejteni kell...

2013. márc. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sokak vannak hozzád hasonló helyetben ne félj! van 1 megoldás de csak 1: menj el münchenbe ropit dobálna a folyóba oszt utána ússz utánna úgy hogy közbe levágod a fél lábad a másik lábaddal , ha elszellented magad akk újra az egész csá
2013. márc. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5 év után tavaly szakítottunk a párommal, majd 8 hónap után újra egymásra találtunk, de sajnos 2 hete ismét szétmentünk. én vetettem véget mindkét esetben, és bocs , h ezt írom, de megértem az exbnődet, ugyanebben a cipőben voltam! én is új kapcsolatban voltam, és nem igazán érdekelt, hogy a másik mit érez... de amikor megláttam az exemet másik lánnyal, tomboltam,... itt jöttem rá, h nekem még szükségem van rá, de sajnos 2. nekifutásra sem ment. én úgy gondolom, hogy ilyen hosszú kapcsolat után, ezt sosem fogod elfelejteni! nálunk most az a megoldás áll fent, hogy a kapcsolatot egyáltalán nem tartjuk..néha egy egy üzi, és kész! semmi személyes, mert senkinek nem tesz jót! remélem, segítettem!
2013. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkitől a hasznos válaszokat! Most az van,hogy elegem lett mindenből. Ugy érzem teljesen hülyének néz a lány. Azóta is minden nap hivogat hogy ő nem ugy érez a másik fiu után. Valamelyik nap rákérdeztem a barátnőjénél,hogy most valójában mi is van. Ő teljesen az ellentettjét állította,hogy ő nem ugy tudja az egészet és neki a lány teljesen mást mond... Ekkor telt be a pohár nálam,de azt nem értem mire jó neki ez az egész. Azóta is minden nap hív de már elküldtem melegebb éghajlatra,hogy engem ne nézzen már hülyének!
2013. ápr. 4. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!