Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes vele beszélnem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval.. Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem.. Általánosban osztálytársak voltunk és akkor tudom hogy tetszettem neki, mert bevallotta, de én csak barátként tudtam akkor ránézni.. De a múltkor összefutottunk, és azóta csak ő jár a fejemben.. Szerintetek írjak neki egy üzenetet??

2013. ápr. 1. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj üzenetet, de azt írd, hogy jó lenne összefutni valahol. Találkoztok és elbeszélgettek.
2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tehát addig csak barátként tudtál ránézni most meg nedvesedsz tőle...


Értem

2013. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.válaszoló! Dóczy! És hogy írjak neki? Mármint hogy úgy értem, sziaa hogy vagy stb..??
2013. ápr. 1. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát megmondod neki, hogy heló hogy vagy , jó lenne egyet beszélgetni. Amúgy kor?
2013. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 leszek júniusban:) de még nem volt kapcsolatom, és amit most érzek legbelül, az valami egészen különleges, mert még nem éreztem ilyet:)
2013. ápr. 1. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még mindig tetszel neki akkor nem lesz gond. Csak menjetek el egy pizzára esetleg. Fel lehet eleveníteni az általánosban történt vicces dolgokat, pont jó téma :D .
2013. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítségedet:)) írhatok majd neked privát üzenetet, hogy miután írok neki, mi történik?:)
2013. ápr. 1. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan.
2013. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:))
2013. ápr. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!