Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a fiú legjobb haverjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a fiú legjobb haverjával beszélnem h most mit érez irántam a az a bizonyos fiú?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
igen....jo tactic ha bejön neked...mert lehet hogy elmondja neki a haver és akk jo is kisülhet a dologbol...na meg ugye kapsz infot is...szval sztem megéri
2013. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod.
2013. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ha tényleg a legjobb barátja, nem hiszem hogy beszámol az érzéseiről.
2013. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szeretném ha elmondaná a fiúnak épp ezaz.. sztetek megtartaná a titkot ha szépen megkérném vagy elmondja neki, mert legjobb haverja? Egyébként nagyon rendes haverról van szó, azért is merek vele beszélni!
2013. jan. 19. 22:47
 5/9 A kérdező kommentje:
de ne mért ne mondaná el? Nem értem egy érzelem miért titok és mért kell elrejteni :(
2013. jan. 19. 22:48
 6/9 anonim válasza:
Nem hiszen az o legjobb baratja, es nem valoszinu hogy kibeszelne neked a haverja erzelmeit, csak annyit ernel el vele hogy visszamondana neki es akkor csak egy gyava kislanynak tunnel.A legtisztabb vele megbeszelni a dolgokat, szemtol szemben.
2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfiak egymás között nem nagyon beszélnek ilyen jellegű érzéseikről, ha meg igen, úgy sem fogják elárulni, és visszamondják a srácnak hogy érdeklődtél, ami nem feltétlen baj mondjuk
2013. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mért tűnnék gyáva kislánynak? Ő úgysem mondja el az igazat...haverja értelmesebbnek tűnek...
2013. jan. 19. 22:51
 9/9 A kérdező kommentje:
sztem ha megtudná h a haverját kérdeztem meg és nem őt, akkor megharagudna rám, mert mi szinte mindent megbeszélünk egymással és zokon venné ha nem őt kérdezem... és most nem tudom mit csináljak..
2013. jan. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!