Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lany aki egy idoszakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lany aki egy idoszakba szerelmes volt belem, de akkor nekem nem jott be . Es most foruld a kocka :D de nem tudom neki meg mondani . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? : D

2013. ápr. 2. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki..? :D
2013. ápr. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nemtudom ... XD
2013. ápr. 2. 06:13
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Hihetetlen nagy probléma. Mit tegyél? Komoly dilemma. Annyira fontos ez a kérdés, hogy még ide is kiírtad...


Némelyik embernek tényleg ennyire rendben vannak a dolgai, hogy ilyen f@szságokkal tudnak foglalkozni?

2013. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd meg és szenvedj :D
2013. ápr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hat ha massal nincsen gond akkor mar legalabb ezzel legyen : D
2013. ápr. 2. 06:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nincs vesztenivaló. Ha elmondod abból csak jó lehet(vagy semmi). Így sosem tudod meg, beszélj vele, kérdezd meg.
2013. ápr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Baccardi01 ***** válasza:
Vegyél magadon erőt és mond meg neki, ha valamikor szerelmes volt beléd nyert ügyed van.
2013. ápr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs garantálva a siker csak azèrt,mert règen fordìtva volt.Èn 5 èvig voltam szerelmes valakibe,de amikor vègre összeszedte magát ès bevallotta,hogy ő is szeretnè,addigra èn már kiábrándultam belőle.

Ettől függetlenül mègis meg kellene mondanod neki,mert utána mindig bánni fogod,ha nem teszed meg.Sokkal rosszabb a bizonytalanság!

2013. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ebből két dolog lehet. Attól, hogy egykoron szeretett még nem feltétlenül szeret most is. Ha még időben vagy akkor van esély, hogy igent mond. Én az ilyennel nem kezdenék. Mi az, hogy akkor nem jöttem be neki most meg igen?? Mi változott azóta? Átfestette a haját??

Én elhajtanálak a helyébe hisz egyszer már nemet mondtál neki ami biztos nem volt kellemes, ezek után nálam esélyed nem lenne de beszélj vele és akkor minden kiderül.

2013. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mond meg neki nyugodtan.. ne görcsölj rá! max viszel neki virágot.. beszélgettek és rákérdezel h tetszel-e még neki. ha igent mond nyert ügyed van! mert akk csak anyit kell tenned h közeletsz hozzá és megpuszilod az arcát vagy a száját. Ne tétovázz mert elhalásszák előled és utána magadat fogod hibáztatni.
2013. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!