Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátnőmmel 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel 3-4 hete. Úgy éreztem, hogy nem vagyok szerelmes belé, de teltek a napok, és egyre jobban hiányzik. Ő nemrég megismerkedett egy fiúval, csókolóztak. Nagyon féltékeny lettem. Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Találkoztam a volt barátnőmmel, Elmondtam neki, hogy nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. Rózsát is vittem neki. Aztán elmondta, hogy nem tud dönteni, nem akar csalódni bennem. És hogy jól érzi magát a sráccal. De engem is szeret. Arra kért adjak neki időt. Mit tegyek? Ne keressem? Vagy írjak neki minden nap szép üzenetet? Nem akarom, hogy kimenjek a fejéből valahogy hatni kéne rá szerintem. Ötlet?

2013. ápr. 2. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fellángolás. Ha már elküldted szerencsétlent, ne kuszáld össze az újabb kapcsolatait...
2013. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem birtoklás vágyad van...3-4 hete miért szakítottál vele ? én egyszer voltam úgy hogy 4 hónap után újra összejöttem az exemmel. aztán 2 hónap után szakítottunk is.. mind2x én szakítottam vele. gondold át szerintem...
2013. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeretem! Életemben nem voltam ilyen szerelme!!! Arra vagyok kíváncsi, mivel vagy hogyan tudnám vissza hódítani, okosan, trükkösen. Erre írjatok ötleteket!
2013. ápr. 2. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez volt velem és a barátommal is. Szakított velem karácsoynkor aztán meggondolta magát. Na mindegy... Én is összejöttem idő közben egy sráccal mondjuk az azért volt mert éreztem hogy hiányozni fogok volt barátomnak és fájdalamt akartam okozni neki mint ő nekem mikor kidobott... A helyzet úgy alakult ,hogy megbetegedtem és tudomást szerzett róla. Átjött virággal és girosszal és hurcolta nekem a teát egész nap (mindezt úgy, hogy lógott értem suliból) marha romantikus... Na az én szívem igy lágyult meg :)))
2013. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, de én azóta nem is kerestem pedig nehezen állom meg magammal szemben és minden nap rá gondolok pedig már jó pár hónap eltelt.Ha szereted hagyd had legyen akkor boldog mással, mert ha még szeret és veled akar lenni úgyis adná a jelét.
2013. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam neki levelet kézzel írottat, 2-3 oldalt. Leírtam neki az együtt töltött időnk minden szép pillanatát, azt hogy mit tennék érte és hogy mennyire szeretem és mennyire hiányzik. remélem sikerül egy kicsit meglágyítanom a szívét. Írni fogok neki, minden héten 1 szer 1 levelet. bedobom a postaládájába. Amíg dönteni nem fog.
2013. ápr. 6. 17:12
 7/8 acelsziv ***** válasza:
64%
Csak ne csodálkozz, ha eljön az új pasi és cipóra veri az arcod. Te dobtad ki a csajt ergo lemondtál róla. Hagyd akkor békén. Élje a maga életét. Te meg élj a tudattal, hogy talán AZT a lányt dobtad ki örökre.
2013. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

/az lány, akit vissza akart hódítani/

A "hódítás" egy darabig ment míg én rá nem jöttem, hogy őt szeretem csak én félve adtam neki új esélyt. Mire kiderült, hogy egy másik lány is volt a dologban. Ő azt a másik lányt választotta. Így sikerült lassan másfél évet lezárni végleg és tudjuk nekünk nincs közös jövőnk.

2013. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!