Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem múlására van tanácsod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buborék Fejü kérdése:

Szerelem múlására van tanácsod?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnöm, akibe nagyon szerelmes voltam. Eddig soha nem gondoltam volna, hogy ember érezhet ilyet. Azt gondolom Ö volt az a bizonyos igazi. Egyrészröl csodálom az emberi szervezetet, hogy ilyen csodálatos dolgokra képes, másrészröl átoknak is tartom, ha múlik.

Már régebbóta nem vagyunk együtt, mégsem tudok szabadulni a gondolattol. Vágyom rá. Tudom, már boldog mással..

Örülök neki, mert jó tudni ezt, viszont én nagyon boldogtalan vagyok.

Biztos sokan voltatok már így.

Hogy lehetnék újra "befogadó" más nök felé?



2013. ápr. 4. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:

edzés és a régi dolgok új élményekkel való felülírása.

vagyis egy hónap alatt 10 különböző nő megdugása a cél ilyenkor.

és jó tudni,hogy boldog mással?ez mi ez?

2013. ápr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mérgesnek kéne lennem, hogy egy számomra kedves ember boldog?

Az elsö mondatoddal egyetértek Kedves Ember

2013. ápr. 4. 02:02
 3/8 anonim ***** válasza:
ne légy egyedül agyadat foglald le, ismerkedj.
2013. ápr. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért érdekel kivel boldog?

Elváltak a közös útjaitok, ennyi volt, ahogy írták előttem, keress más kellemes dolgokat.

2013. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már nagyon rég nem tartjuk a kapcsolatot, de sokszor eszembe jut.

Megfogadom a tanácsokat, köszi.

2013. ápr. 4. 02:13
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetnék újra "befogadó" más nök felé?"


Amíg az előző kapcsolatod nincs rendben-rendezve, addig sehogy.

2013. ápr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj másokkal majd elfelejted
2013. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de azt igen hogy nagyon nehéz, nekem sem megy..beleestem az egyik osztálytársamba és nagyon jól tudom hogy nem járunk osztálytárssal, komolyan ezt a szabályt kb én írtam..de én 1 éve próbálom kiverni a fejemből, nem nagyon jött össze:P

Viszont amit tanácsolhatok az hogy támaszkodj a haverokra, nekem is csak úgy megy, ha más lánnyal próbálod elterelni a gondolataidat az sem rossz, néha pedig nem árt kocsmázni egyet a haverokkal:D

Ezt az idő fogja eldönteni...

2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!