Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, nagyon helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, nagyon helyes, és 2 évvel idősebb nálam. Nagyon tetszik nekem, és mindig próbálok vele beszélni, de kezdem úgy érezni, hogy kicsit már nyomulok rá, mit csináljak, hogy észre vegye tetszik nekem?

Figyelt kérdés

A term.ism. tanárom fia, nagyon jó fej, meg jóban is vagyunk, sokat beszélünk, meg nevetünk, lehetne a tesóm is.

Mostanában mindig várom, hogy feljöjjön valahol, és tudjunk beszélni, és mivel sokszor elfoglalt, fáradt stb. én írok rá, aztán mindig írja, hogy fáradt, és mondom, hogy akkor pihenjen, és ez már pár napja így meg :( és ott van még a legjobb barátnőm, neki is tetszik, és ő még régebb óta ismeri, és múltkor is ezen veszekedtünk, hogy hagyjam őt békén, mert ő régebb óta ismeri, meg minden.

Nem szeretnék össze veszni a barátnőmmel, de nagyon szeretem azt a fiút is :( mit csináljak?



2013. ápr. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást, nem lenne szép ha a barátnőddel ősze vesszél azon a srácon.:D
2013. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PusziAzArcodra ***** válasza:

a fiú valószínüleg fog amúgyis dönteni, hogy melyikőtök kell neki, esetleg egyikőtök sem .. úgy gondolom, hogy várd meg amíg ő ír rád, mert ha nem ír, akkor nem érdekled , és megspórolsz magadnak egy esetleges veszekedést a legjobb barátnőddel. ám ezt mindenképpen meg kell oldani a barátnőd és közted, szerintem beszéljétek meg, hogy ebből úgy sem lesz házasság, tehát itt a veszekedés nem túl értelmes dolog, és jó lenne elmagyarázni neki, hogy ha ő jön vele össze akkor neked is pontosan ugyanúgy fog fájni , mint neki fordított esetben ..


fel kellene értékeld a két személyt, hogy ki fájna jobban, ha elvesztenéd?:)

2013. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem barátnőmmel..azt mondta, elég szomorú lenne, ha én jönnék össze vele, de ő se tudna választani köztem, és a fiú között.
2013. ápr. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!