Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez így normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális?

Figyelt kérdés
A barátommal tulajdonképpen távkapcsolatba voltunk es nagyon szerettül egymást. Csak lett egy barátnöje mondván hogy tetszik neki a lány. egy kis idö után szakitottak, és mondta hogy szeret. Egy kicsit ugy ereztem hogy játszadozik velem de nem volt semmi. Másnap viszont ujra összejöttek, hogy adjon neki egy 2. lehetöséget. De ez sem tartott sokaig. ez után megint mondta hogy szeret de én mostmar teljesen ugy erzem mintha csak szorakozna,:( megmondjam neki vagy inkább ne? nem akarom tönkretenni a kapcsolatot

2013. ápr. 4. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szord ki a távkapcsoalt alapbol butaság. Semmi értelme fájdiatani a sziveteket :)
2013. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat nem butaság, hisz te sem bútoroznál oda egy csajhoz első nap, ha épp olyannal találkozol, aki 300 km-re lakik tőled :) (pl egy rendezvényen).


Viszont ez így "lett neki egy barátnője", ahh.... Ez téged

kompletten madárnak néz :)

2013. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen ezt en is igy latom de ö meg nem érti mi a bajom...
2013. ápr. 4. 08:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félre értetted őt, mikor azt mondta, írta, hogy szeret.. Ha elmondta neked, hogy lett egy barátnője, hogy tetszik neki valaki, akkor valószínűleg rád mint barátra tekint, barátként szeret. Az emberek, ha két vasat tartanak, vagy akarnak tartani a tűzben, akkor általában a két "áldozat" nem tud egymásról. A helyedben én semmiképp sem fájdítanám a szívemet miatta, mert egyértelmű, hogy a "távkapcsolat" mellett ő továbbra is vadászik, és ez így is marad.
2013. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg magadnak h jatszon veled.. en ugy mond aug ota vagyok tav kapcs ba vagy 900 km van kozottunk es havonta 1.5 havonta birunk talalkozni...most epp april vegen,ha szeretett volna igazan nem lett volna baratnoje.... en kitartok a baratnomnel mert szeretem es nem csinalok marhasagot lega igy meg a lelkem is tiszta marad ö epp ugyanigy mondta stb de hat mindenki tudja mondani mindent lehet a tettek is lenyegesek nem csak a szavak.visszaterve mond meg neki a tutit h figyu ez meg ez a szitu es csa. ennyi :) sok sikert udve 24 F
2013. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem akarsz tönkretenni? Ez a kapcsolat már rég tönkrement!
2013. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha ezek után még vele maradsz akkor az azt jelenti függsz tőle. Ha pedig Ő ezt megérzi még jobban ki fog használni és az összes haverjával rajtad fog röhögni a hátad mögött.

Szerintem erre neked semmi szükséged.

Küld el a fenébe. Nem kell ehhez magyarázat sem!

2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. Én is távkapcsolatban életem 3 és fél évig(soha többet még egyszer), majd telefonba közölte velem, hogy ő már egy jó ideje találkozgat egy lánnyal, aki nagyon csinos. Na akkor egy világ dőlt bennem össze. Persze, ez a kapcsolata tartott 3 hétig, majd dobta a csajt, mert hisztis volt. Természetesen utána vissza akart jönni hozzám, de nagyot koppant. Te se menj vissza hozzá, az ilyen ember nem szerelmes.
2013. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as: Én olyan sráccal jártam egyszer (vidéki volt), feljött a fővárosba dolgozni, akiről legalább 2-3 hónapig azt hittem hogy független. Egy randi alkalmával nagyon sokszor csörgött már a telefonja, hát kelletlenül, félrevonulva felvette.

Egy-egy szót hallottam ki a beszélgetésből, de világosan kiderült számomra, hogy barátnője volt mellettem vidéken.

Amikor szembesítettem a dologgal, bevallotta, hogy már több éve a menyasszonya a lány.... Pff... akkor bennem is egy világ omlott össze!

2013. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hátte hülye vagy sztem má egyszer megtöcskölte a másikat,te meg nemtudod eldönteni h mi van????

hagyd a p*csába,nem tud szeretni!

2013. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!