Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyen szinten belehabarodtam egy lányba? 15/f

Figyelt kérdés

Elsős gimnazista vagyok, és most rózsaszín felhő van körülöttem. :D

Mindig is érdekeltek a lányok, és tetszett is már pár, de ez most nagyon komoly.


Egy osztályba kerültem egy csodával.

Maga a megtestesült mennyország. Okos, értelmes (!), művelt, vicces, őrült, szép, kedves és érzékeny. Egyszerűen annyira tökéletes...

Mindenről tud, régi zenéket is ismer, fekete-fehér filmeket simán megnéz, sőt imádja őket.


Ennek ellenére egy nagy idióta. :) Folyton hülyéskedik, sokat nevet és akkora marhaságokat össze tud hordani, hogy az nem igaz...


Eleinte nagyon-nagyon félénk volt, de nekem már akkor is tetszett. Ahogy mesélte, nagyon magányos volt, illetve depressziós korszaka is volt, de most nagyon boldog.

És amikor azt mondja, hogy boldog, én is szörnyen az leszek. :D


Ilyen vicces lányt még sosem láttam. És szép, sőt, gyönyörű. Nem egy tökély, nyilván vannak nála szebb lányok, de nekem ő a legszebb.

Eleinte nem tetszett sok mindenkinek, de szépen lassan észreveszik őt a fiúk, és ilyenkor nagyon féltékeny leszek. :D


Amikor látok egy kérdést itt, hogy pl."Melyik ajak a legszebb ezek közül?", akkor azt keresem, amelyik a leginkább hasonlít az övéhez.


Annyira furcsa, és dilis, mégis nagyon intellektuális, de nagyon jó az élethez való hozzáállása. Tőle tanultam meg élvezni az életet, és nem túl komolyan venni a dolgokat.


Imádom, oda vagyok érte! :D Már néha arról is álmodozok, hogy majd egyszer összeházasodunk, és sokat hülyülünk majd a házunkban, és persze akkor is ilyen gyerekesek leszünk.


Bár ez ritka, mert most inkább a jelen érdekel. :)

És itt van egy kis bökkenő... sajnos nem a barátnőm.

Kérdeztem tőle, hogy nyitott-e kapcsolatra, de azt mondja, hogy ő nem érzi magát készen arra, hogy járjon bárkivel is.

Pedig amúgy úgy veszem észre, hogy tetszek neki, és nagyon jól kijövünk.


Miatta imádok iskolába járni, és ösztönöz mindenre. :D

Minden annyira tökéletes, és egyszerűen mindenkinek el akarom mondani, hogy mennyire imádom!


A legjobb haverom szerint beteg vagyok...

Más velem egykorú is érez így? Mert néha én is már kicsit megszállottnak érzem magam, de minden gondolatom a lány körül forog, és nincs annál jobb, amikor meglátjuk egymást reggel a suliban, majd köszönünk egymásnak, ő rám mosolyog, és elkezd mindenféle random dologról rizsázni. :'D

Nagyon féltem őt, de teljesen biztos vagyok benne, hogy semmi baja nem lesz soha, és mindig boldog lesz, mert ő "szent", és amúgy is egy nagyon értelmes lány, nagyon ügyesen kikerül minden konfliktust, és szinte mindenkivel jóban van. Gyönyörű az élet vele!

Fura vagyok? :DD 15/f


2013. ápr. 3. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem csíp a kolbász, feleslegesen halt meg a malac!
2013. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
linkeld be neki ezt a kérdést ! :)
2013. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"linkeld be neki ezt a kérdést ! :)" -> nem egy rossz ötlet
2013. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kíváncsivá tettetek
2013. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos^^ Remélem összejöttök, ő biztos jól járna veled és ahogy leírtad te is vele:)
2013. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

csak azért vagy fura, mert kifogástalan a helyesírásod 15 éves létedre. üdítő volt olvasni! :D


lehet, hogy még jobban motivál így a lány, hogy nem is vagytok együtt.. de azért szurkolok! :)

2013. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még az én szívemet is megmelengette!:D
2013. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
ez rettentő aranyos:D szurkolok, hogy összejöjjetek, mert nagyon jól járna veled:)
2013. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ritkán mondok ilyet az itt p*csogó tiniknek, de hajrá, sok sikert, bro, a leírtak alapján van esélyed, nem is kicsi :D
2013. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ezt a szöveget betűről betűre mentsd le, nyomtasd ki és tedd el. aztán ha nem jön össze a dolog vagy összejön de szétmentek, akkor 10-15 év múltán add neki oda
2013. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!