Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez még valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még valamit irántam? (13/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Osztálytársak vagyunk (7. osztály) a sráccal. Az egyik barátnőmtől megtudtam, hogy irtóra szerelmes belém. Én is az voltam (vagyok?. A srác nagyon jó barátom volt, hülyütünk, aztán amikor megtudtam, hogy ő is szerelmes belém, túl korainak gondoltam 7.-ben egy kapcsolatot... Megírtam neki ezt facebookon, hogy jó lenne ha leszállna rólam. Azóta eltelt egy pár hónap és nem beszélünk, csak kerüljük egymást, de látom, hogy engem bámul.Aztán elkezdett barátkozni más kisebb lányokkal (de ugy látom, közbe pedig engem figyel akkor is), szóval hogy féltékennyé tegyen.

Nekem is sok fiú barátom van, irtó jófejek.

Üzenetben még írjatok dolgokat!

Hülyegyerekek kíméljenek!:)


Üdv: Debrecen, sára:)



2013. ápr. 4. 12:24
 1/5 A kérdező kommentje:

*Üzenetben még ÍRHATOK dolgokat

Hülye gyerekek kíméljenek!:)!

2013. ápr. 4. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érez még irántad valamit, ezt az érzést nem lehet csak úgy kitörölni. De ez a távolságtartás se a legjobb, beszélhetnétek időnként, ne múljon így el egy barátság. Idővel lehet, hogy elmúlnak az érzései és neked is végképp, de ott maradtok barátoknak és majd lesz mással később kapcsolatotok, vagy talán mégis egymásra találtok pár évvel később, sose lehet tudni. :D Ne veszítsd el ilyen miatt! Értelmes lánynak tűnsz, beszéld meg vele. :) (gondolom a srác nem zaklatott téged a szerelmével)
2013. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
KECSKE
2013. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

BIRKA:)))))

és még hozzáteszem küldhetitek az üzenteket is

Üdv: Debrecen, Kovács Sára:)

Egyébként már beszélünk a fiúval tegnap is egy-két szót:)

2013. ápr. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!