Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Regebben hosszu ideig tetszettem neki de mostanaban már nem érdeklődött irántam komolyabban máté de ha egy másik fiú érdeklődik irántam Ő mindig féltékenységet mutat
2013. febr. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdeklődik irántad,akkor nem is érdekled.A féltékenység pedig nem miattad van,hanem az egója miatt,vagy csak beképzeled,mert titokban arra vágysz,hogy féltékeny legyen és érdekeljed.Pedig ha tényleg érdekelnéd,tudná,mit tegyen,és hidd el,meg is tenné érted!
2013. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak tetszettél neki, de nem volt ennél több, akkor nem hiszem. Mi az, hogy féltékenységet mutat?
2013. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar nem azért mondom de en a barátnője vagyok a lánynak így nem kepzelhetem be mert az nekem miert lenne jo ???
2013. febr. 28. 19:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat hogy mikor más sraccal van a barátnőm akkor láthatóan zavarja ez a srácot !
2013. febr. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!