Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hiszi hogy már soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hiszi hogy már soha nem lehet barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki itt tesz fel ilyesfajta kérdéseket.
2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy barátom lesz, azt hiszem..legalábbis bízom benne

:))


Azt, hogy szerelmes máár nem leszek, azt hiszem, és csak reménykedek, hogy rosszul gondolom ://


:D:D

2013. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én hiszem,30 vagyok és még sosem volt barátnöm,

akkor ezek után hogy legyen?

tapasztalatom zero

2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jelenleg, sőt későbbiekben sem lesz sok esélyem ,hogy legyen barátom

erre mindenkinek megvan a magyarázata miért került ebbe a helyzetbe N

2013. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én! Nem is volt, ezek után miért is lenne? Nem fogok más miatt változtatni a nekem eddig tökéletes és nyugodt életemen, eddig más szemében ez unalmas ezek után se fg változni gondolom...
2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hanem tudom. Rettenetesen ocsmány vagyok, és nincs az a lány, aki képes lenne egy cseppnyi vonzalmat is érezni az irányomban. Ez van, örök magányra vagyok kárhoztatva.
2013. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak akkor ha rossz passzban vagyok. volt már kapcsolatom, de csak rosszul sikerült és rövid, pedig nem vagyok se ronda, se buta, talán csak nem volt eddig szerencsém. 21/L
2013. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van egy csaj ismerősöm akivel midnig jól elvoltunk meg minden, majd azt vettem észre h beleszerettem de épp ekkor barátja lett, azóta kevesebbet beszéltünk, mára már szinte nem is, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. És volt már olyan csaj akivel összejöhettem volna, de az említett másik miatt nem megy -.- Sokszor úgy érzem,h vagy ő vagy senki. 22F
2013. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos en sem hiszem h sok eselyem van a lanyoknal... Csunya vagyok parszor mar meg is akartam olni emiatt magam de eszhez kaptam... Nem mondom h boldog vagyok, sot rohadtul utalom az eletem de ilyenkor felpofozom magam abbahagyom a hisztit es tovabb torom az agyam azon, mire lehetnek hasznos. Mi lehet az eletem ertelme? Elobb utobb rajovok es habar egyedul halok meg, nem lesz ures az eletem:)
2013. ápr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még barátnőm, és remélem nem is lesz. Egyedül akarok élni.
2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!