Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Átlagos mai tizenéves rövid "beszámoló" lent

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap beszélünk. Legyen szó bármiről sokszor így ilyen furán de mélyen a szemembe néz miközben beszélünk, és akkor én is... kicsit mosolyog közben:) Egy régebbi ilyesmi kérdést olvastam, és abban kérdezték hogy belájkolta e a képem a fészbúkon' :D 5 üzenetéből 2-ben minimum benne van a :* (puszis) szmájli de olyat szokott küldeni olyannak is aki... na hát :) Persze annak nagyon ritkán, meg fiúkkal annyira mással nem is csetel. Amúgy jófejnek tart, mondta már hogy "ijesztően hasonlítunk" ( =sok a közös bennünk, lehet célzás, nem tudom:( ) Szeretem a romamtikus filmeket, a vérfarkasosat,stb és ez tetszik neki(ezt is mondta) Az ilyen kérdezős oldalán megkérdezte régebben valaki hogy én 10/ mennyi vagyok neki és azt írta "6, jófej, vicces, kedves *-* :)" Szerintetek tetszem neki? (Jó, őszintén ő is tetszik nekem, de nem tudom... úgy magam alatt sokkal jobban figyelek rá pl órákon mint bárki másra, de ha jobban belegondolok akkor annyiranazért nem tetszik hogy húénmost...:) )Ha lehet, írjatok kort/nemet:), és a legjobb az lenne ha úgy írnátok hogy pl: Igen, 85% 16/L vagy (tipp) 45% 20/F :)) Nagyon szépen köszönöm nektek, lehet egy kapcsolatot hoztok nekem össze :D Sziasztok, üdv, 14/F

2013. ápr. 5. 23:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig(1000%-ban) vagy sziával, szióval, vagy puszival, "cuppal" köszön :) bár 45%ban én is, lehet ez csak úgy "rámaradt"... nem tudom:) Esetleg tippetek van, még hogyan figyelhetném meg, tetszem-e neki?
2013. ápr. 5. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te face és ask kocka vagy. :DDD Én is kocka vagyok, de én nem ezekre vagyok ráfüggve, hanem inkább játékra. XD


Nos egy kocka párnál a sok puszis vagy vigyorgó smiley nagyon jót jelent. Amikor 6-ost adott, már ilyen jó kapcsolatban álltatok? Mert ha nem, akkor most már lehetne 10 is, vagy nem tudom. XD


Szerintem tetszel neki. xD Ahj, ezek a %-ok... XD Ez nem az ask.fm, meg nem is egy facebook-os pontozás, de kapsz tőlem egy 90%-ot, mert ugye nem ismerem a lányt, meg ki tudja. :D


17/L

2013. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D:D Amúgy igazából nem vagyok kocka, napi másfél óra gép, amúgy meg suliba néha telefonról felmegyek.
2013. ápr. 6. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves a csaj?Megreszkírozom 15-nél kevesebb.....ilyen korban a lányok még baromi naívak,kb 42 perc alatt kidumálnám a bugyijából....húzd az agyát,szórakozz vele,de kapcsolatot ne akarj....ilyen korban még ne....


22/F

2013. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 69,78125% 16/F
2013. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rotfl
2013. ápr. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!