Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van egy 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy 30 év körüli embernek tizenéves barátnője?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni! Undorodom attól amerre tart ez a világ!

2013. márc. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
49%
Én is ,ezt én sem tartom normálisnak, ott a pasival agyilag vannak apróbb problémák.
2013. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
63%

Könnyebb elszédíteni, mint egy korabeli nőt.


Ezek szerint én is "gáz" vagyok?

24F Párom 34N...

2013. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
63%

gondolom mert a tizenéves barátnője rohadtul unja az ő korabeli butákat

vagy ő butább a többi korabelijénél


vagy beleszerettek egymásba

2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagy "gáz", köztetek azért kisebb a korkülönbség(és idősebb korban kevésbé szembetűnő), és azon kevés pár vagytok, ahol a nő idősebb. Ezt nem ítélem el. De egy tizenéves lánynak egy harminc-egynéhány éves férfi legyen a barátja...
2013. márc. 26. 20:41
 5/79 The Other ***** válasza:
91%

Mert egy 30 körüli fószernek általában már van munkája, kocsija, lakása, tud venni egyéb "apróságokat".

Más szempontból: tudja, hogy hogyan kell felszedni egy kis tinip*csát, mit akar hallani.


A hapsi szempontjából pedig általában az van, hogy olyan kaliberű nőt a saját korosztályában (25+) nem tud szerezni, mert nekik már komolyabb elvárásaik vannak...

2013. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
27%
Van penz akkor nem szamit a kor,fiatal csitrik tapadnak.
2013. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi mennyire számítunk.

A párom 30 éves én pedig 19,5.

Ez számít?

Mindennél jobban szeretjük egymást, együtt tervezzük az életünket, soha eszünkbe nem jut a korkülönbség, mert nem ettől függ a kapcsolatunk. A páromnak én vagyok az első ilyen fiatal barátnője, a többi mind kb vele egyidős volt, mégsem találta meg bennük azt,amit bennem.

2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
#7 Hát, határeset. Mindenesetre én sosem fogom megérteni az effajta kapcsolatokat. Nem hiszem el, hogy valakinek egy 10 évvel fiatalabb/idősebb ember lenne a lelki társa. Persze lehet, hogy tévedek, de nekem ez akkor is groteszk. Pedig én alapvetően nem vagyok egy konzervatív ember.
2013. márc. 26. 21:03
 9/79 anonim ***** válasza:
48%

Mert egy ember a kór előre haladtával már csak unalmas, és értéktelen lehet, vagy mi?

Egyrészt senkinek semmi köze hozzá, hogy kik között hány év van, másfelől meg mindig kettőn áll a vásár, harmadrészt meg akármelyik normális tízen éves lány inkább egy normális 30 éves sráccal járna mint egy 20 vagy tizenéves kúrógéppel, nem? Jó, az igaz hogy egy 20 vagy 40 éves ember is lehet akármilyen szempontból akármilyen, de érted a lényeget hogy, millió fontosabb dolog van annál egy kapcsolatban mint hogy ki hány éves...... másfelől meg minden embernek másabbak a nézőpontjai, mást látnak megfelelőnek, kevésbé fontosnak, vagy lehet hogy egy lány azt mondaná, hogy ő nem szeretne jóval idősebb barátot, aztán meg lehet hogy megismerne valakit aki jóval idősebb lenne nála, de annyira szeretné a társaságát, hogy el sem tudná képzelni hogy mással legyen, szóval, és a párkapcsolat azért párkapcsolat mert hogy két emberre tartózik! és nem másokra, hogy ki kiről mit gondol, mindegy, habár én már láttam 40 éves embert, aki inkább 30 körülinek nézett ki, de akkor is lényegtelen..... akkor már hozd a piámat, ha vagy olyan ló hogy ilyen kérdést teszel föl!


23/f Hozd a piát...... föl öklellek!

2013. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
92%

7-es vagyok:

16 éves korom óta dolgozok, jelenleg munka mellett egyetemre járok, és elég problémás családból származok szóval elég hamar fel kellett nőnöm, hiszem, hogy sok 30-on felüli nőnek nincs annyi élettapasztalata mint nekem. Szóval szerintem semmivel nem vagyok rosszabb, mintha egy 28 éves barátnője lenne mondjuk a páromnak.

És én nem is szeretem a fiatalabb pasikat (19-26 korosztályt) mert a legtöbbjük olyan link személyiség, hogy egyszerűen semmi komolyat nem lehet velük kezdeni, mindig csak a buli, ivás, stb (Tisztelet a kivételnek) Én meg nem vágyok erre, nekem egy olyan férfi kell, akinek én vagyok a legfontosabb, nem a haverok meg a szórakozás, akire számíthatok minden esetben stb. És benne mindezt megtaláltam. Szóval erre nincs szabály, minden eset más, hogy ki kivel miért van.

2013. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!