Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, kíváncsi lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek a házasságról. Akarnak-e a mai férfiak még házasodni?

Figyelt kérdés

Megválaszolandó kérdések:

Hány éves vagy?

Nős vagy már?

Miért nősültél?

Ha nem vagy nős, miért nem?



2013. ápr. 6. 00:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jo is meg nem is...
2013. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21vok és nem tervezem h házasodok
2013. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

32

Nem

Mert még nem találtam olyan nőt, akit el tudnék képzelni feleségemnek (és ő is házasságpárti lenne) :)

2013. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
igen szeretnék
2013. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23 vagyok, nem tervezem. Feleslegesnek tartom az egészet.
2013. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

28

nem

mert a mai csajok pénzéhes ribancok(Tisztelet a kivételnek) én 1 normálissal taliztam.az sem volt teljesen 100as

2013. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Házasodni? Még szép, hogy akarok!

A terveim közt szerepel, szorosan a gyerekvállalással karöltve.


27

Nem vagyok házas, számomra ez egy nagyon komoly dolog.


A jelenlegi állapotnak csak az, az oka, mert még nem találtam meg az igazit, akivel el tudom képzelni az életem.

2013. ápr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A házasság. Hát igen , a házasság az amikor találsz egy személyt akihez komolyan hozzákötőd az életed eggyé válsz vele elfogadod minden egyes hibáit és életed végéig szeretni fogod. Természetesen ez a képlet nem mindenkire illik rá hiszen vannak akik vagy nem házasodnak meg csak összeköltőznek. Vagy, megházasodnak és évek után elválnak. De a legfontosabb az életben a gyerekvállalás. Egy gyerek az élet értelme , a jővő ! Természetesen a mai világban nem mindenki érti meg amit én ide leírtam és aki nem ért velem egyet. Hát akkor mesélnék pár sorban önmagamról. Kezdem ott hogy egy nő volt világ életmeben illetve van, Ő a feleségem. 9 éve ismerem és 3 éve vagyunk házasok. Nagyon szeretem őt és bizom benne hogy ő is engem. Van két gyerekünk is kétpetéjű ikrek. A feleségem 26 éves én meg 32 vagyok. Mind 2n a Halak jegyében születtünk. És miért házasodtam meg, azt odafent leírtam.
2013. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

24F

Nem vagyok nős

Nem akarok nősülni, minek? értelme nincs. gyereket akarok, elég ha az összeköt minket =)

2013. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok.

Nem vagyok nős,de majd olyan 28-30 éves korom körül szeretnék megházasodni, és gyerekeket is szeretnék. Egyetemista vagyok,ezért még a szüleim tartanak el, így még nem engedhetek meg magamnak egy családot. Továbbá sajnos nagyon kevés olyan hölgy van a fiatal korosztályban, akivel érdemes lenne családalapításban gondolkozni.

2013. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!