Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom és járunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom és járunk de ez is idáig olyan eröltetett kapcsolat volt Na és kedden szakitok?

Figyelt kérdés

vele mert már nem birom h nélkülem lejárbulizni agressziv és elmond mindenkinek mindent bejelöl az egyik haverjának a legjobb haverja akit nem is ismerek Irom neki ezt én ismerjük egymást Minek jelölsz be ha nem is ismersz

ja és nem feküdtem le vele soha csak csok volt és rohadtul elegem van már belöle mert ilyen aljas volt és nagyon félek hogy most az egész város lekváz és soha többé nem lesz normális életem meg akartam mérgezni magam emiatt nagyon félek?



2013. ápr. 7. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
És tőlünk mit szeretnél megtudni?
2013. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

olyan mintha kézröl kézre lennék kaphato nem vagyok egy ..

én:

ismerjük 1mást?

minek jelölsz be ha nem is ismersz?xddd


haverja

szia még nem de nagyon szép lány vagy

én

az az én bajom kopj le


haverja

és szeretnélekmeg ismerni


én:

aztén le.rom

nemismerkedek


haverja

akkor jolvan szioka


én:

honnan ismered a m-t?


haverja:

barátom

ÉN:

igen ja nekem ismerösöm

na mind1 sziaa

haverja

én ugy tudom hogy egyut vagytok

én:

tessék dehogyis


szia


haverja

naaaa hát most is beszélgetél vele meg minden csak most nem tudod el dönteni hogy milegyen ketötökel


én

honnan tudsz ilyenekt

ilyeneket

nem is ismersz


haverja

hát én tudok mindent


én

na t.rodj

az utambol

2013. ápr. 7. 15:38
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azt szeretném megtudni h mit csináljak h megnyugodjak félek ha szakitok vele még nagyobbb baj történik
2013. ápr. 7. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, szakíts vele, sajnos nem mindent értek abból, amit írsz.
2013. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!