Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A horgászat lehet kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A horgászat lehet kapcsolat romboló?

Figyelt kérdés

Mert én úgy érzem,hogy igen.A páromat le se lehet vakarni a horgászat gondolatáról se.Kiskora óta űzi,már verseny szinten is.

A haverjaival több napos versenyekre jár.(Ez leginkább nyáron van).

De most ahogy ki tavaszodott elvonási tünetei vannak.Ugyan is a tél miatt nem járt sűrűn.

Veszi a méreg drága holmikat és örül a feje neki,hogy már ilyenje is van.

Természetesen a főcsatorna nálunk az a Fishingen Hunting meg az ehez hasonló tv csatornák.

Én kitartónak érzem magam.Csak ez nekem már sok,hogy nem elég,hogy a munkán kívül az ideje részét a vízparton tölti ,még itthon is ez a főtéma.

Mintha engem annyira is érdekelne a halai.

Ja igen,220L-es akvárium van itthon.

Hamarabb add nekik enni,mint saját magának.

Elhagyni nem szeretném mert szeretem őt és jól meg vagyunk HA nem jön szóba a hal!

Már beszéltem erről vele,de csak annyit mondott,hogy ő nem fog lemondani a horgászatról.

Kezelni magam részről meg már nem tudom.Az asztal és a kocsi is állandóan tele van mindenféle botokkal,vödrökkel..

Elismerem,hogy nekem is vannak rigolyáim de nem ennyire!

Ti,hogy kezelnétek ezt!Teljesen tanácstalanná váltam....

Együtt élünk egy éve már!

Én 22/N és ő is 22.


2013. ápr. 7. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Elég volt az első pár mondat, és innentől kezdve nem is értem a gondodat.

Amikor összejöttél a pároddal nem zsákbamacskát vettél. Pontosan tudtad hogy horgászik, méghozzá szenvedélyesen. Ha összejöttél vele akkor fogadd el a szenvedélyét.. Ne akard hogy megváltozzon vagy a kedvedért abbahagyja.. Ő ilyen, és tudtad..

2013. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.


Annyit tennék hozzá, hogy a horgászfelszerelés tárolásával kapcsolatban juthatnátok megállapodásra, nevezzetek ki annak külön egy sarkot és tárolja csak ott. A tévével kapcsolatosan pedig menjen fele-fele arányban, amit te szeretnél, valamint amit ő.

2013. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom is imádja a horgászatot, és akváriumunk is van. Szerencsére nem ennyi megszállott.

Igaz, hogy nem árult zsákbamacskát, de szerintem azért kompromisszum létezik.

Persze, menjen csak horgászni a barátokkal, ha jól esik, meg nézze a horgászcsatornát, de ne menjen annak a rovására, hogy veled meg alig van kettesben.


A halakat meg egyébként nyilván etetni kell, fix időpontban kéne. Nekünk is ez az első ha felkelünk.


A tv-t meg beszéld meg vele. Nyilván te is szeretnél néha kedvedre való csatornát nézni, nem sajátíthatja ki.

2013. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem a horgászat a kapcsolat romboló, hanem a tolerancia hiánya.
2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A hallal való kapcsolatodat rombolja.
2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van az elsőnek.Én azt is hozzáteném, hogy jó ha az embernek van hobbija, ki kell kapcsolódni néha, keress te is.

A horgászat meg jó dolog.Mennyivel lenne jobb ha a foci meg a kocsmai sörözés kapcsolná ki ugyanilyen szinten?vagy egész nap a számítógépen játszana?

Én sportolok kicsi korom óta, férjem mégsem idegesíti, hogy csak a thai box meg a ketrecharc, testépítés a kedvenc témám, már a 6 éves fiam is leigazolt kick-boxos volt 4 évesen.Ha zavarja szól, néha engem is zavarnak az ő hobbijai, ilyenkor én is szólok, h kicsit elég a témából.Akkor van baj, ha a hobbi teljesen a család rovására megy.De hogy imádja és kikapcsolja az kell.Jobb mint akinek semmi hobbija és csak a munka, család meg a stressz van neki...ráadásul a horgászat....szerintem teljesen jó sport.

2013. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, szerintem jópofa hobby a horgászat, és hogy hal rajongó a férjed. Próbáld benne meglátni a szépséget ahelyett, hogy erre próbálod fogni, hogy már nem úgy viszonyulsz hozzá mint eleinte.

Tehát nem az a kérdés, hogy hallal e vagy hal nélkül :D Hanem, hogy ténylegesen szeretnél e mellette maradni vagy sem. Bár, lehet ez csak átmeneti hullámvölgy, és idővel majd elmúlik ez a hal ellenszenv. Csak ne vedd túl komolyan, mert belelovallod magad a hülyeségbe.

2013. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen. Azért, hogy a kocsi ne legyen tele, meg neki kell gondoskodnia. Mondanám neki, hogy szép és jó hobby, de ha összepakol és elmegy, akkor hazaérvén pakoljon is el maga után, mert az is a történet része.
2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy van egy komoly hobbija. De ha a másik felet ez nem (annyira) érdekli, akkor legyen képes kevesebbet beszélni róla.


Nekem is van hobbim, az órák. Szerelgetem, gyűjtöm a különböző modelleket, mondjuk teljesen amatőr szinten. Ha kérdezi a barátnőm, akkor szívesen beszélek róla, de nem megyek bele részletekbe. Minek mondjak olyanokat, hogy horgony gátszerkezet, meg billegő meg hajszálrugó, ha azt sem tudja a másik, hogy miről beszélek? Oké, azzal eldicsekszem, hogy jaj de jó, aikerült pontosra beszabályoznom a faliórámat. De ennyi:D


Kérd meg a párodat, hogy veled ne csak a halakról tudjon beszélgetni. Arra ott vannak a versenyzőtársai, velük dumálhat eleget erről.

A felszereléseinek meg tényleg nevezzetek ki egy helyet, ahol tárolja őket. Neki is jobb lenne, ha minden adott helyen van és nem a csomagtartó aljából kell előkaparni a mittudoménmilyen orsót.


Ha nem hallgat erre, akkor te kérdés nélkül kezdj el beszélni a saját dolgaidról, hátha mutat majd némi érdeklődést.



Viszont sokat ne várj ettől a dologtól. 22 éve ilyen, szinte lehetetlen, hogy alapvetően meg fog változni. Ráadásul ez ördögi kör, mert minél többet szidod a hobbiját, ő egyre inkább abba fog menekülni.

Te pedig előbb-utóbb BIZTOSAN besokallsz attól, hogy csak második leszel mindig.

2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

30éves fiatalember keresi párját,olyan hölgy személyében,akinek van horgászcsónakja!

(A csónakról kérek fényképet)

:D

2013. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!