Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban így működne a rendőrök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így működne a rendőröknél?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok és meglehetősen kényelmetlen szituációba keveredtem. Megismertem az interneten egy srácot aki rendőr. Az interneten sem titkolta már hogy kapcsolatban van és csak szexuális partnert keres....nos azért kérdeztem pár dolgot tőle személyesen, például hogy mi a gond a kapcsolatával. Azt válaszolta, hogy igazából semmi extra, de nem szerelmes és szereti a kalandokat. Ebben eddig még nincs is semmi különös, de ami inkább fura volt , az az, hogy állítása szerint a rendőrségnél (rendőröknél) egy így működik, mert sokat vannak távol a párjuktól stb.stb. Nos szerencsére ennyire bolond nem vagyok, szerintem ez egy óriási parasztvakítás.. Ezzel próbálja magyarázni, hogy Ő MAGA miért hűtlen és miért nem tiszteli a barátnőjét. Erről gondolom másoknak is hasonló a véleménye. Tehát ha őszinte lenne, akkor azt mondaná, hogy ez nála működik így és nem az egész szervezetnél. Bár lehet, hogy tényleg naiv vagyok...de ilyenbe nem megyek bele semmiképp, csak kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.

2013. ápr. 9. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet ilyesmi, lásd kamionsofőrök...
2013. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hulyeseg, letelik a szolgalat es megy haza, hogy lenne sokat tavol a parjatol?
2013. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Ez csak kifogás, ahelyett, hogy felvállalná, hogy ő ilyen és kész...és nem lennék olyan nő helyében (remélem nem leszek most sem) aki esetleg egyszer beleszeret, mert az veszett ügy. Aki most megteszi, az a következő párjával is megtenné ugyanezt. Ez szerintem nem foglalkozás függő, hanem emberi tartás és hozzáállás kérdése.
2013. ápr. 9. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kéne ilyen férfival személyesen találkoznod, vigyázz magadra jobban
2013. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én még félek is a rendőröktől, rendőr pasim nem volt de egy volt barátom apja az, a legtöbbjük agresszív és királykodik a családja felett, amivel utána még csak nem is tudsz fordulni sehová mert borzasztóan összetartanak. soha nem kezdenék egyel sem, épp elég volt végignézni amit az az elmebeteg művelt az exemékkel.
2013. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehetnek olyan muntársai, ahol ez a menő...szeretőt tartani, aztán jól kidumálni a dolgokat...

Akarsz te ilyen embertől valamit? Amúgy javára irandó, hogy nem hazudott válásról, stb. hanem oszinrén megírta, hogy csak kalandot keres...

2013. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csajozás nem foglalkozástól függ.Pl lehet ilyen egy pincér,edzső,masszőr...stb.Van több rendőr ismerősöm és egyik sem csalta még meg a feleségét soha,és a tenyerén hordozza.
2013. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Rendőrnő vagyok és ez egyátalán nem így működik! Azt még hozzá tenném hogy nincs senki távol a családjától illetve a férjétől/feleségétől! Semmi ilyesmi sincs! Ilyen dologba tényleg NE MENJ BELE!


Remélem segítettem!

2013. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na és ilyen ember rendőr...Pfujj
2013. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valóban minden rendőr hűtlen .. még a legmagasabb szinteken is. És agresszív....
2017. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!