Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lesz köztünk valami még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz köztünk valami még? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi akibe régóta bele voltam esve és össze is jöttünk nagy nehezen de hamar szakítottunk egy külső hatás miatt (de ezt nem ecsetelném szval nem velünk volt a baj) És eltelt több mint egy év sokat találkoztunk de én nem mertem közeledni. Tegnap találkoztunk ismét a munkahelyén beszéltünk egy pár szót majd délután én felhívtam. Hallhatóan nagyon örült és kértem egy talit is amibe belement rögtön kifogások niélkül. De én nem tudom mi lesz mert én nagyon szeretem még mindig de őt nem tudom meg igazából azt sem beszéltük hogy van-e valakije most vagy nincsen. lesz belőlünk valami? összejövünk mi még?

2013. ápr. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ha továbbra is ez marad a felhasználóneved, akkor nem
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, majd kiderül, nem? :D
2013. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elhívtad volna megkérdezhetted volna tőle,hogy esetleg van-e valakije.
2013. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne valakije, akkor nem hiszem, hogy találkozna veled. Szerintem esélyes, hogy lesz valami.
2013. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
igen, és akkor már nem leszel szinglicica
2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!