Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj köztünk? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj köztünk? Mit gondoltok erről? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt. Minden rendben van, eleinte voltak gondok, de most már minden rendben. MIndig számíthatok rá, mindent megbeszélhetek vele, de már régebben elkezdődött az,hogy egyre kevesebbet szexeltünk. Ez mára már havi 2 alkalmat jelent kb :S régebben ha nem is volt szex bizonyos dolgok miatt (korán kelés, fáradtság stb) akkor is éreztette velem, hogy akar engem, kíván, stb. Viszont ezt mostmár nem érzem. vagy akkor szexelünk amikor kiakadok h milyen kevés, vagy akkor amikor épp neki eszébe jut. persze magamat hibáztatom, ilyenkor ő mindig elmondja h nincs velem semmi gond,ugyan úgy kíván. a szex az jó, mind a kettőnknek(látom és érzem is rajta közben) megunni nem unhatott, mivel folyton bevetek vmi újat. ha más nem vmi új szexi ruci, vagy egy erotikusabb masszázs vagy bármi amit ő is szeretne. bár ő semmivel nem próbálkozik...5 év alatt egyszer volt olyan h gyertyákat gyújtva várt, de ez az ötlet is tőlem származott:S Megbeszélni nem tudom vele, mivel rögtön az a válasz h nincs velem semmi baj, és nem tudja mért van ez. Ti mit gondoltok?? Mitől lehet ez... Srácok ti hogy látjátok a dolgot??? Lányok ti mit csinálnátok?? Fiatalok vagyunk. mikor ha most nem??? :S

21/N


2011. máj. 4. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, én szívesen segítenék neked, de még nem voltam pasival.

L 15

2011. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!