Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg visszahódítani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik legjobb lány barátomba. Eleinte ő nem akart semmit. Végül összejöttünk. 3 hónapig voltunk együtt. Nekem ugymond ő volt az első igaz szerelmem akiért bármit megtudtam tenni és még mindig meg is tudnék tenni. Szakított velem mert azt kezdte érezni h mint amikor barátok voltunk.(amiben én is hibásnak érzem magam) Ő is szerelmes volt belém. Szerintetek próbáljam meg visszahódítani? és ha igen h? vagy próbáljam meg elfelejteni? (de az nagyon nehéz lesz. 19/F

2013. ápr. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld visszahódítani:)
2013. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálkozni a kutya szokott meg Orbán bácsi....Te viszont szerezd vissza ameddig van rá lehetőséged, és ha lehet most ne b@szd el...légy férfi bakker!!
2013. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 putyííí ***** válasza:
mindenképp próbáld meg! :)
2013. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vad-Ász ***** válasza:

Próbáld meg!

:D

2013. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne. Töltött káposzta. Tudod, ha újramelegíted, már nem az igazi. Volt tapasztalatom ilyen téren, megtanultam, hogy ha elsőre nem működött, másodszorra sem fog.

(És jelenleg is hasonló helyzetben vagyok... Pontosabban szeretem még a volt barátomat, ő is újra szeretné kezdeni, de előbb-utóbb megint szakítás lenne a vége... :/)

24L

2013. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Egyetlen ember sem léphet kétszer ugyanabba a folyóba, mert az már nem ugyanaz a folyó, és ő màr nem ugyanaz az ember."

megpróbálhatod, de valószínű már nem olyan lesz mint régen, és lehetséges hogy nem is lesz tartós a kapcsolat!

2013. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!