Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukkerbaby18 kérdése:

Hogyan tudnám visszahódítani a volt barátom? Vannak arra utaló jelek hpgy még ő is szeret mondta is de még sem akar kibékülni velem!

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha beleültél más férfi f@szába és ezért pattintott,akkor esélytelen.
2013. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg!!!
2013. febr. 11. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Mik azok a jelek amiből azt hiszed h szeret még?

Erre azt mondom ha tényleg szeretne veled lenne. Szerintem csak azért mondta h húzzon téged.

2013. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Cukkerbaby?!?!?!?!


Szerintem jó döntést hozott:D

2013. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
B*zdmeg ez egy kitalált név kis gyerek korom óta ezzel vagyok megáldva! -.- Komolyan mondom h néhány ember milyen bunkó tud lenni! Én 18 éves vagyok. ő majd most tölti, Hát azóta találkoztunk tök véletlen és ugyan úgy bánt velem ahogy eddig látom a szeméből ahogy rám néz. meg ölelget, megcsókolt.! El is mntünk náluk.. (ebből se hozzatok ki semmi hülyeséget) köszi! Jah és azóta nem volt barátnője meg nekem sem barátom tudni kell róla h ő nem olyan tapasztalt csajok terén még nem is volt olyan bensőséges kapcsolata senkivel csak velem! Inkább olyan h a haverok a bandázás. meg ezek!
2013. febr. 11. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy berágni.Tudod..nyugavér:D
2013. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tedd féltékennyé. Érezze,hogy elveszíthet,mert így nem érzi.Ha így sem akar kibékülni, akkor nem érdemes ezzel foglalkozni.

A pasik nem szeretik,ha kimutatjuk a fogunk fehérjét, ah ilyen helyzet áll fenn.

2013. febr. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, az,hogy még szeret,természetes dolog.Ez azt jelenti,hogy igaz érzelmeket táplált feléd.Csak már átalakultak valószínű.De a szeretet megmaradhat.
2013. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném féltékennyé tenni mert akkor kitudja mit gondolna rólam .. de am igaz az sem jó ha tudja h mennyire oda vagyok még érte már pedig ő tudja.. mondtam neki. jajj hajj nem tudom mit csináljak..de nem bírom elfelejteni.
2013. febr. 12. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!