Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom meg ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg ha barátnőm megcsal esetleg nem szeret már?

Figyelt kérdés
Tinik vagyunk nem egy érett korosztály én 16 vagyok! Barátnőnek én vagyok az első komoly kapcsolata de úgy érzem már nem szeret igazán! Mik azok a jelek amikből ki tudnám deríteni ezeket? (mivel első vagyok neki nem hiszem,hogy olyan könnyen menne neki ezzel kapcsolatban a hazudás) Esetleg kérdezzem meg szeret e és ha mélyen a szemembe néz és úgy mondja,hogy nagyon akkor valószínű van benne valami,hogy szeret?

2013. ápr. 10. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap: Ha már nem vitázik, veszekszik veled. Hanem csendessé válik. Bármit is csinálsz vagy mondasz.
2013. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vitázik mert ha már vmi csaj megy el és esetleg arra fele pillantok (nem a csajra csak arra amerre megy) már veszekszik h mit nézem a csajt? Meg sok hasonló!
2013. ápr. 10. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Biznisz?

A lelked bánja :P

2013. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny, akkor szeret, de feltételezi, hogy te nem biztos. Vélhetőleg, túl kevés az információ, hogy rendes rálátás legyen a dologra.
2013. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!