Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom hogy szeret-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy szeret-e még a pasim vagy esetleg megcsal, nem szeret?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat várok amikben biztosak vagytok. Most elég szomorú vagyok (most is sírok) mert mostanában néha kamuzik nekem... igaz hisztizek is néha. De olyan nehéz ezek után bíznom benne. Várom a válaszokat:) köszi előre is:))
2010. szept. 1. 20:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
esetleg honnan tudhatom hogy már csak barátként vagy megszokásként tekint rám?
2010. szept. 1. 20:07
 2/16 anonim ***** válasza:

Hate z keves dolgo amit irtal.mert nem irsz konkretumokat?

Mit tesz amiert te bizonytalan vagy?

2010. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nézd ennyiből nem lehet ám megmodnani. Mitől bizonytalanodtál el? mi az ami változott? Mi után nehéz bíznod benne? sajnos nem tudhatjuk így...
2010. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma irt 2 sms-t és ő váltig állitja hogy a 2.ban ugyanaz benne van mint az elsőben, pedig belejavitott...:S és letagadja:( Nemtudom félek hogy nem szeret és megcsal:(

Most beiratkozott esti sulira, attól félek hogy most hogy hazudik abban is fog hogy talál mást...és megcsal és letagadja:(

2010. szept. 1. 20:10
 5/16 anonim ***** válasza:
mien korban vagytok?
2010. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a kicsi kamuzásai is kibillentenek:( Annyira félek hogy vaj van a füle mögött, folyton ezzel nyúzom.

Félek hogyha egy smsben hazudik nagyobb dolgokban is kamuzna. És nem tudom szeret-e még ha kamuzik:(


Miből láthatom hogy szeret????

2010. szept. 1. 20:12
 7/16 A kérdező kommentje:
én 18 ő20
2010. szept. 1. 20:12
 8/16 A kérdező kommentje:

olyan egyedül érzem magam:(

Úgy érzem senki sem ért meg és szenvedek magamban egyedül.:(

Én szeretem de nem tudok neki megbocsájtani, már nemtudom mit érez irántam. Ma szakítottam vele a kamuk miatt

2010. szept. 1. 20:13
 9/16 anonim ***** válasza:
no ha egyfolytában ezzel zaklatod, azzal nem javítassz csak rontassz a dolgokon. Változott valami? ritkábban jr hozzád? Ritkábban szeretkeztek? Máshogy beszél veled? Ha nem vészes a változás ne féltékenykedj, emrt azzal fogod kivívni hogy elmenjen tőled.
2010. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

olyan fura lett...

de szeretkezünk, csak sajnos probléma van neki ott lent, ezért dokihoz kell mennie.

Talán picit kevesebbet ölel.

De ha összeveszünk kb 20x hív utána és mais irt sms,t és fel is hivott...


DE mit tegyek, hogy ne csaljon meg? éS NE HAZUDJON?:(

2010. szept. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!