Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném a segitségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a segitségeteket kérni abban hogy hogyan tudnám vissza szerezni a párom bizalmát és szerelmét? 14/L

Figyelt kérdés

Az a baj hogy én tehetek róla mert sokat hazudtam neki,De én nagyon szeretem és nem akarom el vesziteni ö is szeret még valamennyire de már nem szerelmes belém.

És nem tudom hogy mit tegyek.



2013. ápr. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell neki hazudi többet és kérly bocsánatot.egyáltalán minek kellet hazudozni?
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: Ha tényleg annyira szereted, akkor miért hazudtál neki ennyit?
2013. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit csináltál?

18/F

2013. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Pár 14 évesen??? Lol
2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jogos,14 evesen par..?? ugyan kherlek xD..

Tovabba ha igazan szeretted volna akkor meg sem fordult volna a gondolat a fejedben hogy hazudj neki..

Vegul ha mar nem szeret akkor az egesz cska vontatott lesz,elobb-utobb kibuvot fog keresni a kapcsolat alol.

2013. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!