Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés
pár napja lett vége és nagyon sz*r érzés... 21/f

2013. márc. 31. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet elfelejteni. Idővel majd múlik a fájdalom, de elfelejteni nem fogod.
2013. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Ennek akkor lesz igazán vége ha találsz valaki mást..addig pedig igyál sokat
2013. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én lassan 6 hónapja próbálom,ennek az az eredménye hogyha valaki olyat látok aki hasonlít rá ugrik a gyomrom,és egyre többször álmodom vele:/
2013. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát akkor nem lesz egyszerű :/
2013. márc. 31. 22:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mindig ott lesz egy emlékként, de az idő múlásával eltompul az intenzitása. Mégis lesz hogy eszedbe jut, de egy későbbi kapcsolat-szerelem mellett nyilván nem fogod ugyanazt érezni...csak kb. vajon mi lehet vele, de lehet hogy azt sem.
2013. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá gyógymód! Az első szerelem életre szóló sebet éget az emberbe, ami eleinte piszkosul fáj és éget, aztán hosszú-hosszú idő múlva a fájdalom megszűnik ugyan, de a heg örökre ott marad.
2013. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy miért szakítottatok. Ha bunkó volt, és miatta, akkor könnyebben megy. Én szeptemberben szakítottam a barátommal, próbáltam kideríteni miért utált meg annyira, hogy már nem is akar velem beszélni, de erre még jobban berágott. Azóta nem is érdekel, és hamar elfelejtettem, habár néha amikor látom, eszembe jutnak azok a bizonyos percek.
2013. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Már nem szerelmes belém", ha én tehetnék az egészről, akkor persze nem lenne ennyire rossz érzés. 1 év után...
2013. ápr. 2. 10:21
 9/9 anonim válasza:
4 éve próbálom elfelejteni, volt azóta több barátom is, de senkivel sem ugyan olyan mint vele volt
2020. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!