Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyenkor? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor? Nem tudok a tudattal élni. Hogyan tovább?! Kicsit hosszú lett. De olvasd el légyszives!

Figyelt kérdés
Egy lánnyal rég ismerjük egymást. A multkor még vásárolni mentünk, aztán bevallottuk egymásnak, hogy szeretjük egymást, majd 3 nap múlva, el kellett valamit mondania. Hogy a szülei rövid póórádzon tartják, és nem áll készen egy kapcsolatra. Meg kicsinek tartja magát, én elmondtam neki hogy nem kell nekem, sex meg ilyenek. én csak azt akarom, hogy szeressen valaki,25 kmre lakik tőlem. Nem tudom most mi van vele, csak a haverokon keresztül akarok valamit kezdeni vele. érez még valamit? Miért nem próbálkozik kitörni a szülőői gondozásból? Mondtam neki egy példát hogy egy szakadék szélén áll, foglyák még a szülők és ugorhat. ők megtartják, ki kell próbálni mindent, najó. Azért nem mindent, ízlelni kell az életet. De ő már szerintem beletörődött, hogy úgysem hagyják. Ha nemlesznek szülők akkor majd zuhanni fog. és csak egyszer ugorhat. Nem érti ezt meg mert már annyira elhomályosult a látása. Mit tegyek most? Más a nevelése? Én úgy szeretem ahogy van. Nekem nem kell változzon! Csak ezt elkellene törölni. Hogyan? Egyébként már érett, nem úgy mint a többi fiatal. ő 13 éves lány én meg 14 éves fiú. Korai még? Egy kapcsolat? Én nem hinném.

2013. ápr. 10. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
megértem a szülőket,hova engednék olyan messzire egy számukra idegen fiúval?természetes,hogy féltik :/
2013. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy nem áll készen még egy kapcsolatra.
2013. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

13 éves.... én is rövidke pórázon tartanám az ekkora lányom. 13 évesen ne nagyon pasizzon, meg "ízlelgesse az életet". Nem zuhan, a szülei azért vannak, hogy vigyázzanak rá.

Te sem vagy felnőtt. Amúgy tanulj meg írni, ezt most nem bántásból, de helyesen írni jó, és nem néznek suttyó műveletlen parasztnak.

2013. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem olyan érzésem van, hogy egy kicsit túlbonyolítod a dolgot.

ebben a korban még a szüleitől függ az ember.

"miért nem tör ki a szülői gondozásból" ?? ezt komolyan kérdezted? hova menjen? állami gondozásba?!

14 meg 13 évesen még nagyon erős túlzás érett emberről beszélni. ezt ő is tudja. ha nem áll készen egy kapcsolatra, akkor ne erőltesd! szexet 14/13 évesen... holy shitballs..

tartsd vele a kapcsolatot... mondjuk emailen, és ha szereted, és ő is szeret Téged, akkor vársz 3-5 évet, és akkor majd összejössz vele. mit tegyél most? használd ki jól az idődet: tanulj, képezd magad, és mindenek előtt tanulj meg helyesen írni ;)


és már hogy is ne tudnál ilyen tudattal élni. ugyan kérlek, ne legyél puhap.cs

24/f

2013. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor az ember izgatott,és nagyon siet, akkor szerinted helyesen fog írni ? Most őszintén ? Sajnos mással foglaltam el magam, máson járt az eszem! Ne haragudj kérlek...!
2013. ápr. 10. 23:22
 6/8 A kérdező kommentje:
És igazatok van sajnos... :/
2013. ápr. 10. 23:24
 7/8 A kérdező kommentje:
És a kitörést arra értettem, hogy legyen saját vélleménye.
2013. ápr. 10. 23:24
 8/8 A kérdező kommentje:
És sokat pont pont pontozok, azt meg átalakítja a gyakorikérdések egy pontá és kész.
2013. ápr. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!