Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mutassam ki neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki neki hogy tetszik nekem? :x

Figyelt kérdés

Belezugtam egy fiuba aki velem egyidos 15 eves . Tulajdonkeppen nekem nem csak tetszik hanem szerelmes vagyok bele. Mar egy eve ismerem netrol , amugy a szomszed flauban lakik es nagyon kedves. Talalkoztunk 2honapra ra miutan megismertem egy versenyen aztan meg lattam parszor.

Nagyon kedves a srac nincs baratnoje.Nem tudom hogy tetszem-e neki vagysem,Mondjuk egyszer de csak egyszer azt irta hogy nem akar elvesziteni soha. En arra gondoltam akkor hogy szeret de aztan gondokoztam hogy valoszinu a baratsagunkra gondolt.szoval ertitek :| Minden este beszeltem vele kb egy felevig azutan sajnos ritkabban :(... Neha kuld nekem szamokat meg kuldott szerlmes szamot nekem !!

Az a keresem hogy adjatok tippeket hogy hogy mutassam ki neki azt h szeretem mert az teny hogy felek hogy neki nem tetszem aztan tok hulyenek nez majd :| Vele egy osztalyba jar egy baratnom de ra ilyen temaban nem szamithatok.Mas baratnom nincs kozeleben. Szoval legyszi segitsetek.Elmondanam neki de olyan kozos ismeroseink vannak akiknek felek elmondja aztan tok ciki lesz meg hirre valik :(

Legyszi segitsetek .En nagyon szeretem.Probaltam elfelejteni meg mas fiuval jarni de nem tudom elfelejteni ot mert mar 1 eve belevagyok zugva .Eszmeletlen hulye vagyok de ez van.(ja nehogy felreertsetek nem jartunk , de azt akarok vele lenni <3<3) A tus alatt arra gondolok hogy ott smarolunk az esoben.Jaj de kis hulye vgyok ,latszik ez a tinikor .Jaj elenk fantaziammal, lehetetlen dolognak nez ki :S

Segitsetek legyszi:)KOszonom!

NEem vagyok ilyen sokat beszelo ahogy itt megmutatkozik , de mikor rola beszelek ,kesz nem birok megallni:(



2013. ápr. 11. 00:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Jaj azt elfelejtettem irni: Mikor meglatom a szivem ugy dobog!!!!!!! Szerintem 200ast <3

Amugy meg azt mondta hogy o akarkit megkaphat akit csak akar. Nem bekepzelt tipus csak nekem baratilag mondta :)

Amugy aki neki tetszik annak megmondja...

Egyik baratnom tetszett neki annak annyiszor mondta hogy szereti... Barcsak a helyeben lettem volna <3

OO nekem o kell ...o a leghelyesebb pasi a vilagon , en a lelkebe szerettem mert ilyen istenfelo meg rendes, kedves , aranyos, szep is ...O minden megvan benne ami nekem kell.

Csak a szerelem nem hiszem

De ha vajon megirom neki hogy szeretem akkor hulyenek nez es elmondja masnak is vagy csak kedvesen elutasit vagy jarna velem? :) Neki is inkabb a lelek a fontos :) sok a kozos bennunk , annyira szeretem. Es egy csomot sirtam miatta , de nem banom csak vele lehessek , csak beszeljek vele, meg lathassam:X Mondjuk jon a nyar talakozunk majd strandon . Meghivom egy fagyira majd

Na ezt mar ratok hagyom..hogy irjatok tippeket hogy HOGY MONDJAM EL NEKI HOGY SZRETEM? <3

2013. ápr. 11. 00:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem tuti nem fog megkapni akárhogy szeretné, úgyhogy hazudott neked....
2013. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Nem vágom, miért ciki az, ha tudják az emberek, akármilyen ismerőseitek, hogy szerelmes vagy belé. Nem vagy büszke az érzéseidre, titkolnád őket?! Akkor már itt el van veszve minden...

Egyébként pedig nagyon egyszerű: ha leginkább csak neten tudtok beszélni, írj neki sokat, ne várj őrá, írj, írj, írj, legyél kedves, figyelmes, válaszolj szinte rögtön, amennyire lehet gyorsan, ebből bizonyára leesik neki, hogy nem vagy közömbös felé. De az internet ócska dolog, ne ott próbáld kideríteni, hogy járna-e Veled, hanem, amint tudsz, találkozz vele élőben, a valóságban, személyesen, ott is legyél kedves, figyelmes, szerintem rá fog jönni a dolgokra. Aztán idővel mondhatod is neki, hogy nagyon kedveled.

És ne érdekeljen az, hogy mások mit gondolnak. Az érzelmeket becsülni kell.

2013. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelek..amm nekem az volt hogy jóban vagyok annak a fiúnak a haverjaval aki tetszik és ő szemét módon kifecsegte neki..mellesleg egy osztállyal fölöttem jár és most az egész osztálya tökre rám van állva h jajj hozzuk már őket össze! De amúgy én megbántam mert még facebookon is letiltott a srác de neki az egész osztálya ilyen és elve ien a stílusa..azt tedd amit úgy érzel hogy tenned kell..hallgass a szivedre!:DD
2013. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezaz .. rájöttem hogy hazudott csak ugye milyen szar érzés mikor tökre belezúgtál és aztán otthagy a francba?

Szemét.. biztos hogy nem mind egyforma , de hát 7mill emberből kevés az aki nem csak erre-arra kell aztán mehet . Milyen szar ez az egész ..most aztán törhetem magam rajta hogy felejtsem ,xD :))

2013. ápr. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!