Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben hogyan mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogyan mutassam ki a fiú osztálytársamnak, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek (osztálytársam) is tetszik a fiú, vagyis nagyon látszik rajta, pl mindig a fiút nézi, hogy mit csinál, hol van, stb.. Megkérdeztem a barátnőmet, de azt mondta hogy nem akar a fiútól semmit sem. Azt nem tudja, hogy nekem is bejön a srác, mert régebben még nem tetszett, csak nemrég figyeltem fel rá. A fiú már több jellel is kimutatta, hogy én tetszenék neki. Többször megérintett már, ilyenkor láttam a barátnőmön, hogy mintha haragudna ezért, de egyikünk sem tette szóvá ezt. Ezen kívül még több módon is jelezte nekem. A lány csak az osztályban a legjobb barátnőm, sulin kívül vannak barátaim, meg amúgy sem vagyunk olyan igazi barátnők. Neki még ezen a fiún kívül vagy 4-5 másik srác is tetszik. Ebben az esetben hogyan közeledjek a fiú felé? Mikor pl hely van a fiú mellett a padon egyből odaül mellé, de sosem beszélnek egymással. Vagy többször a srác mellé áll, állandóan a közelében van. Mit csináljak? Ötletek?

Ha számít az, egyik osztálytársam mondta nekem, hogy ez a fiú nem bírja a barátnőmet. Látszik is, mert még sosem beszéltek egymással, de velem mindig kedves, aranyos ez a fiú..

16/L


2012. okt. 26. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
vigyél neki sütit amit te csinálsz :D
2012. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont ez legjobb dolog az amire a facebookot kitalálták :D írj chaten a fiúnak és beszélgessetek. próbáld te kezdeményezni a beszélgetést, pl ha megkérdi "mizu" akkor bőven válaszol, sok mindent mondj, hogy neki könnyebb legyen. Nehogy az legyen a probléma, hogy azért nem jöttök össze mert nem tudtok témát. Ha már chaten jóba vagytok akkor kezdj el beszélgetni vele élőben, amikor egyedül van. Azért neten kezdd, mert az személytelenebb, nem kell akkora bátorság hozzá, és tudom milyen egy osztály, a fiú biztos a barátaival van és persze ott a barátnőd is. Ha tetszel neki, akkor elképzelhető, hogy elhív majd kettesben beszélgetni, de ha nem, akkor lépj te először.
2012. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!