Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan reagálnátok (/mit gondolnátok) ha egy csaj odamenne, hozzátok a lent leírt esetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit mindig látok és köszönőviszonyban vagyunk, a bevásárlóközpontban dolgozik és mindig elmegyek mellette, próbálom vele tartani a szemkontaktust is arra a pár pillanatra, amíg elhaladok mellette, és ez általában sikerül is. Ma láttam megint többször, először a munkahelyén, majd később egy nő mellett volt (de nem fogták egymást kezét) feltételezem, hogy a felesége (vagy párja) mert nem nagyon mert rámnézni a nő mellett, csak egyszer, amíg észrevett, majd amikor már elhaladtam mellettük, még hátranéztem és láttam, hogy engem nézett. Szóval a lényeg, hogy arra gondoltam, hogy ha egyszer egyedül jönne velem szemben és adódna lehetőségem, akkor ha megszólítanám és megkérdezném, hogy van-e felesége, az nagyon gáz lenne? Vagy szerintetek milyen szöveg lenne a legjobb, hogy beszélgethessek vele? Egyébként hozzátenném, hogy az a nő nem nézett ki valami jól, és itt nem az egóm beszél, de én tutira jobb vagyok nála, főleg hogy sokkal fiatalabb vagyok a férfinél is.

Kérlek segítsetek nekem, nagyon fontos lenne ez számomra!



2013. ápr. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne azzal kezdd,hogy van-e felesége:D Kicsit furcsán nézne rád:D
2013. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nincs valami tipped, hogy mi válhatna be? 1-2 hét alatt hihetetlenül oda lettem ezért a férfiért, pedig már előtte is láttam. Szinte senkiért nem voltam még így oda.
2013. ápr. 12. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj valami árucikkről érdeklődni! Amikor segít neked, néhány poénos dolgot is ellőhetsz.
2013. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj csak, hogy ott kulcsot lehet másoltatni, meg cipőt sarkaltatni meg ilyesmik, szerintem ő ott a főnök, amikor ott csináltattam a cipőm sarkát, akkor elég nagy kedvezményt adott ismeretlenül, azóta köszöngetünk. (Csak akkor velem volt anyám is..)
2013. ápr. 12. 19:51
 5/5 anonim válasza:

Menj hozzá javítattni vmit. Vagy másoltass egy kúlcsot. Nem egy egetrengetö összeg. Vagy add be neki, h zárat szeretnél cserréltetni, és mit ajánl. Váltass fel vele pénzt, és lehet kezdeni a beszélgetést, h még mindig jó amit utoljára csinált...stb

Sok sikert :)

2013. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!