Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok, ha egy csaj, akivel párszor szeneztetek, odamenne hozzátok, és köszönne? Vagy esetleg kérdezne valamit a suliról (egy suliba jártok).

Figyelt kérdés
Már párszor szemeztem egy sráccal, és beszélni kéne vele. Nem úgy tűnik, hogy ő tervezi, hogy odajön hozzám, én viszont eléggé gyáva vagyok. Valamit akkor is lépnem kell, de ha már odamegyek, nem akarok leégni. A baráti körömből mindenki csak látásból ismeri, én pedig egy haverját sem ismerem. Nem tudom, hogy mi az érdeklődési köre, vagy, hogy hogy reagálna. Sokak szerint egoista, mások meg azt mondják, hogy jó fej. De a legtöbbjük csak látásból ítél, és nem is ismeri. Szóval... ha odamegyek, mit csináljak? A nézéséből látszik az, hogy mit gondolhat? help...
2012. aug. 11. 14:22
 1/6 anonim válasza:
Ha szemeznek egy lannyal akkor nyilvan tetszene nekem. Mindegy hogy mesz oda , de legyel kedves a temat majd o folytatja..:)
2012. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De megöregedtem...!

Régen még csak beszélgettünk egymással, de manapság meg már "szeneznek" a tinik.

Hol találkoztatok ti, a bányában?

2012. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet bányarém volt a csaj, azért SZENeztek xD.
2012. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szenezés közben lehet csak igazán jó, mozdonyszőke csajokat felszedni.
2012. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát pl nekem nem szokásom olyan lánnyal szemezni, aki nem tetszik. <- Mert akkor mégis minek nézzem? :D

Amúgy semmi, dumálnék vele.(bár én túl rendes vagyok :D:D:D )

2012. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meg hát
2012. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!