Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liraa *-* kérdése:

Van egy srác aki tetszik és nem tudom konkrétan mit akar. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
tudoom, hogy fontos vagyok neki, még ha csak barát is. amúgy nem tudom... nekünk végül is ez már lassan egy éve megy... ez az egész huzavona ... mert mi... hmm... játszunk egymással szerintem... egyszer kedvesen, aranyosan, rendesen viselkedünk egymással, aztán meg bunkón, flegmán, ... utálatosan stb.:)) De mi amúgy mindig így piszkáljuk a másikat stb...meg ő nem mondd rám olyat, hogy nyomorék, v k**** anyád. csak azt hogy anyád vagy b*** meg de ilyenkor ált. megsértődik. ma pl mikor sétáltunk (4en) mondtam, hogy hízni akarok, erre mondja, hogy: szerintem neked nem kell, pont jó vagy így. és ilyet nagyon ritkán kapok fiútól... meg bókolgatott... és egyszer kiderült hogy nekem tetszik, két hétig hozzám se szólt, semmi... szó szerint került... és csak nézett... azóta beszélünk stb, és olyan, mintha ez a két hetes dolog meg se történt volna stb.

2013. ápr. 12. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát!
2013. ápr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem ennyire rajongani érte hátha feltűnsz neki :D

Te egyáltalán mit akarsz tőle? Ha többet,mondd meg neki. Maximum nemet mond az jobb mint a nem tudom és még értelmesen megbeszélhetitek,hogy barátság vagy több.

2013. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én szeretnék többet, de nem rögtön, meg ő se akar most 9.-ben barátnőt. Én a nyáron szeretném ha lenne valami, vagyis örülnék neki:)
2013. ápr. 13. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!