Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok eggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok eggy lányba és nem tudom konkrétan hogy mivel is lehetne neki udvarolni vagy ha oda kerül a sor akkor hogy mondjam el hogy tetszik.!?

Figyelt kérdés

légyszives normális válaszokat adjatok


előre is köszi :)!!


2011. dec. 16. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem gond ha nem tudod, próbálkozz. így tanulsz, hogy mire tényleg szerelmes leszel, majd tudj rendesen viselkedni.
2011. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél rólam példát, én is így vagyok vele 21 évesen. Én pl írok neki egy dalt és szerenádozok majd neki :D
2011. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csak nehogy a kutyát uszítsa rád, ha kornyikálsz az ablak alatt..


szia gizi, milyen szépen ragyognak a szemeid..

.. Te egy angyal vagy


.. de szép vagy


stb. stb.

2011. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Írj neki facebook-on, hogy szerinted milyen szép, meg esetleg lenne-e kedve ismerkedni veled. Ha visszaír, akkor elhívhatod moziba, cukrászdába, vagy csak úgy sétálgatni a városban és közben pedig tudtok beszélgetni.
2011. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki akkor mind1. Az is megteszi ha részegen és igazán tajparaszt hangon rákiabálsz hogy "HEEÉ, TETSZEL K*RVA!!!" Ha nem jössz be neki akkor is mind1. Akkor meg fejen is állhatsz, akkor sem vesz észre mint pasit.
2011. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaza van az egyik előttem válaszolónak.. hívd el őt valahova és ha elmegy biztosan érdekled valamilyen szinten... pár találka után mondd el neki mit érzel (ha gondolod)és ha ő is ugyanúgy érez akkor már meg is kérheted hogy járjatok... remélem sikerülni fog.. szorítok neked


Üdv:Jessina

2011. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenki
2011. dec. 16. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Jééé, létezik, hogy egy pasi szerelmes?
2012. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
eggy?
2013. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 helloyellow válasza:
Legyél elég egyértelmű szóval nem azt mondom h nyomulj rá mert az hülyeség de ha tetszel neki akkor meg fog örülnoi ha nem vagy egyértelmű. Nekem ismerős elég nyomulós pl. Mikor beszélek egy másik fiúval odajön és átkarol és mondja h nem tudtad mi együtt vagyunk. Vagy megfogja a kezem. De ezt minden egyes lánnyal. Ami elég idegesítő de mondjuk neki bejön 20(!!) Barátnője volt már de ezt a módszert anyira nem ajánlom
2014. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!