Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknál is tabu, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál is tabu, hogy a haverod exével járj? Mert a lányoknál igen és nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Lányoknál van az a mondás,hogy: A bnőd exe neked tabu.

A fiúknál is létezik ez? Lenne ebből sértődés? Mert az exem legjobb haverja (exemmel lassan 3 hónapja szakítottunk) tetszik nekem és nem tudom,hogy így lenne-e valami baj és reménykedjek-e.



2013. ápr. 13. 09:51
 1/9 D'a ***** válasza:
szemétség lenne :/
2013. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy zavarná-e ha összejönnél vele, ha nem go ha igen akkor még eldöntheted hogy mi a fontosabb ő vagy a barátság, elvileg őt már nem zavarhatja ha szakítottak.
2013. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az előz9 válaszoló is mondja kérdezz rá és ha neki nem para akk csak hajrá.

Amúgy vissza térve az eredeti kérdésre a fiúknál is szemtelenségnek számít de ez töbnyire nem kizáró ok...

2013. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem járnék a haverom volt barátnőjével.

Esetleg ha már több éve nem járnak és azóta már van másik barátnője. Akkor... talán...

2013. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Az EX, az az EX. Innentől miről beszélünk? Mert még, ha akkor kefélsz vele, mikor együtt vannak, akkor azt mondom, hogy az picit necces - bár kit érdekel, ha neked ez jó - de miután szakítottak ki a f*sz foglalkozik vele?


Azok a faszik, akiknek a haverjaik fontosabbak egy-egy kettyintésnél, azok látens b*zik, kérlek szépen.

2013. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából az exem nekem már nem is köszön (ő szakított) és több embertől hallottam olyasmit,hogy ku..váz engem körülbelül..szóval megkérdezni nem fogom.
2013. ápr. 13. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jó az exbarátot belevonni a dologba. Elég csúnyán keresztbe tehet... Max akkor lenne értelme kérdezősködni ha békében váltak el, de ahogy olvasom itt nem áll fenn. Én már csak azért sem járnék az exem barátjával, mert kellemetlen helyzeteket szülhet. Gondolom szoktak találkozni. És nem biztos hogy jó ha az exek "összejárnak".
2013. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 RaZeR1912 ***** válasza:
Nem tabu mivel másnak nincs beleszólása hiszen már nincs vele nem mondhatja meg mit tehet viszont akkor a barátságnak annyi ez majdnem 100% os
2013. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és a fiúk ezt megszokták tenni,ha mondjuk tetszik nekik az adott lány?
2013. ápr. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!