Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes önbizalomhiányos lányoknál próbálkozni?

Figyelt kérdés
Eddig falba ütköztem ahányszor ilyen csajra hajtottam: senkit se engednek magukhoz közel,mikor bepróbálkoztam értetlenkedtek,hogy mégis mi tetszene nekem bennük és még sorolhatnám...
2013. márc. 24. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
érdemes, de először nem kéne rögtön ráugrani, hogy tetszel, járunk? :D
2013. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha van türelmed , és tényleg szeretnéd azt aki ilyen akkor miért is ne :D bár tény h idegesítő 1 idő után h akármit mondasz rá ő megcáfolja. de ha csak bszni kellenenek akk rossz hírem van mert rémunalom velük. legyél vele kedves,kitartó és majd kiderül.
2013. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen helyzetből tapasztalatom. Én elég félős voltam(még vagyok is, de már nem annyira) és kezdeményezett nálam egyszer egy lány, úgyhogy vágom, hogy mit érez ilyenkor az ember... sok biztatás kell és türelem! Nehéz jól éreznie magát ilyenkor az önbizalomhiányos félnek. Kizökkented a megszokottságból(zárkózottságból) és kijjebb kell nyílnia, nagyon feszengős helyzet ez(talán még kínos is). Ha tetszel neki sem biztos, hogy érti amit akarsz...

Ezért kell sok idő, amíg megismer, és közelebb enged... és az is jó, ha neked van önbizalmad! :)


Nem tudom, hogy mennyire valósak ezek, mert nálam ugye én voltam az önbizalomhiányos félénk fiú, és a lány kezdeményezett... :/

2013. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!