Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác de mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba jár és már kb. nagyon régóta ismerem...

de nem is ez a lényeg nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy mit gondol rólam...csak hogy órán hátrafordul és mond valamit elhadarva azt néz meg mosolyog és ez egy nap többször.. de igazából közös témánk sincs szóval még beszélgetni se tudok vele...nem tudom mit tegyek hogy kedveljen elmondani vagy elhívni valahova vagy bármi ilyen félek de szeretem és félek mivan ha elmondom és azt mondja hogy nem és odavész még az is ami eddig volt?! nem tudom.. de lehet hogy fel se merne vállalni hogy szeret vagy hogy kedvel mástrészt ezért se merem.vagy inkább felejtsem el..? és azt se tudom hogy hívjam fel a figyelmét,hogy ugy ..vegyen észre és ne csak egy havernak börülbelül... tényleg nem tudom! de már minden megfordult a fejemben!kérlek segítsetek----!:D



2013. ápr. 13. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kis nagy betű gondok miatt még a fejem is megfájdult mire elolvastam. Egyébként kérdezd meg tőle nyugodtan, hogy nincs e kedve elmenni valahova. Ha már nyuszi ahhoz, hogy megkérdezze legalább majd megtudod, hogy akar e tőled valamit vagy nem. Ha nem, akkor minek reménykedni?
2013. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy közös baráttal összehozni a dolgot. Vagy kezdjél el kicsit "lógni a nyakán": óvatosan kezdeményezni. Kezdetben mintha tréfa lenne, aztán ha vevő rá, mehetsz tovább. Bátraké a szerencse!
2013. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is vegyél mély levegőt :D

Tényleg nagyon zűrös amit írtál, és én is beleszédültem.

Itt egy általam megélt helyzet:

Tetszett az egyik osztálytársam. Különösebben nem jó pasi, az fogott meg benne, ahogy bánik az emberekkel. Nagyon illedelmes és kedves majdnem mindenkivel. Erre sajnos csak utólag jöttem rá, ha előbb észreveszem, valszeg nem követem el azt a hibát hogy, bevallom neki, hogy tetszik. Szerencsémre, elég beszari voltam és facebookon írtam meg neki(tudom tudom ez elég gáz), de ő nagyon udvarias volt velem amikor elutasította, és ettől csak még jobban megkedveltem. Szóval az a szerencsém ebben, hogy ez az egész ügy facebook téma maradt! Élőben sose jött szóba, nem is beszéltünk róla azóta soha, nem mondta el egyik haverjának sem, és egy bunkó megjegyzést se tett rá. Nagyon féltem, hogy elszúrtam a barátságunkat is, de nem így alakult. Utána talán 2 napig nem mertem a szemébe nézni, de utána minden ment tovább, mint eddig.

Ezzel azt akartam mondani, hogy ha igaz barát, akkor szerintem megért, akkor is ha nincs nála esélyed!:)

Ha meg van, akkor csajszi, nyert ügyed van! :)

Én ilyenkor (ha én kezdeményezek)még büszke is vagyok magamra, hogy ezt csakis magamnak és a bátorságomnak köszönhetem!

2013. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ még annyit, hogy nem csak akkor ért meg, ha jó barátod, hanem ha rendes és jófej is! ezt tudnod kell abból ahogy viselkedik! (utolsó voltam) :)
2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó:tényleg köszi nagyon jó a válaszod ő is kedves és jófej csak 1 gáz vagy face ja meg semmi ilyen nincs neki.legfeljebb telefonon tudok neki irni:D
2013. ápr. 13. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem azt akartam mondani, hogy facebookon írjál neki, de sejtettem, hogy ez fog lejönni :D :)

Ha megvan a száma, én felhívnám, hogy mi volt a házi, vagy valami ürügyet keresnék, ami nagyon hétköznapi.

Van még türelmed kivárni, hátha ő lép? Mert ha nincs (nekem általában nincs), akkor cselekedjél te! Vannak közös barátaitok? Nyilván, ha osztálytársak vagytok. Szervezzetek csoportos programot, de azért ne legyen túl nagy a csoport, max 4-5 fős, különben ha sokan vagytok, akkor lehet nem törődne veled.

Te is mosolyogjál szorgalmasan, amikor hátrafordul mondjál neki olyat, hogy ott is maradjon és hosszasan tudjatok beszélgetni. Biztos akad valami közös téma...akár a suli, az is valami! Kezdetnek megteszi szerintem :D

Gondolj bele, ez milyen szerencsés helyzet, azokhoz képest, akikről azt se tudja a kiszemelt, hogy létezik. Neked meg ott van egy karnyújtásnyira, és még jól is áll a szűröd :) :D

2013. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálkozz. Nekem is volt olyan, hogy próbálkoztam és nem jött be, és olyan is, hogy nem mertem. A visszautasítás nem fájt annyira, mint az, hogy a másiknál meg sem próbáltam kezdeményezni.
2013. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!