Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. Másoktól hallom vissza azt amit rólam gondol és nem hajlandó velem megbeszélni azt hogy elmondtam neki hogy szeretem. Mit tegyek nem tudok lépni mert menekül és a haverjai is örökké körülötte vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk osztálytársak egy fejjel magasabb nálam.Nagyon szeretem benne azt hogy becsületes barátságos de lányokkal nagyon szorakozott. a legjobb barimba szerelmes xD de az másba szerelmes

2013. ápr. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni.Nincs mit megbeszélnetek, mivel neki te nem kellesz, és ezen még az sem változtatott ,hogy kiöntötted neki a lelked. Amúgy az meg még az éretlenségére utal , hogy a lányokkal szórakozott, és nem hajlandó veled megbeszélni a dolgot(ezért is menekül)...de könyörgöm mit vársz.. még gyerekek vagytok 14 évesek...
2013. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hagyd a francba! keress mást hisz még fiatal vagy
2013. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!